Jump to content

Banaćanski cevaši u poseti centru drevne Bačke


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Jebiga, verovatno ovo nije najbolji preamp na svijetu ali nije ni najgori, što se mene tiče, nadsvirao je sve što sam ja trošio u mom skromnom sistemu u širokom dijapazonu ponuđene mu muzike koja pokriva 90% žanrova i produkcija.

želim od sad da razmišljam o sebi kao o budućem vlasniku unbalanced Gwozdena sa tri ulaza sa serijskim brojem 004 ili slično, serial No neka odredi konstruktor!

živelo Željezo na putu signala! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

treba čuti , pa leteti 

znajući jako dobro domete amplifikacije kod zflazara, ovaj preamp je do sada najbolji od preampova što je došao sa strane u njegov sistem

i ništa više ili manje od toga

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se odmah na prvu svidio kod Wolija ... to isto ruzno pace sto je kod tebe. Prvo nisam ni skontao da je to pre-amp i mislio sam da svira onaj drugi (ili prvi) dok nije vratio na taj drugi (ili prvi) ... rekoh, vracaj tog ruznog :)  ... problem je da se onda pojavio onaj saptac na ramenu sa rogovima i poceo da sapce "my pressures" :)

 

btw: Ja bih tog prvog zvao Gollum, Gvozdeni mogu biti sva djeca od njega :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, ninja said:

Meni se odmah na prvu svidio kod Wolija ... to isto ruzno pace sto je kod tebe. Prvo nisam ni skontao da je to pre-amp i mislio sam da svira onaj drugi (ili prvi) dok nije vratio na taj drugi (ili prvi) ... rekoh, vracaj tog ruznog :)  ... problem je da se onda pojavio onaj saptac na ramenu sa rogovima i poceo da sapce "my pressures" :)

 

btw: Ja bih tog prvog zvao Gollum, Gvozdeni mogu biti sva djeca od njega :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nastavljam sa preslušavanjem muzike, sada kad je prošao medeni mesec sa novom komponentom i uši se malo navikle plus sam iz noćne što se kod mene odražava sa smanjenim pragom za toleranciju iritantnih stvari.

ovo meni i dalje svira ko gipsy-banda u kafani najpijanijem gostu sa najdebljim novčanikom i najvećom setom :)

pri tom sam mrtav trezan što je velika ušteda na hidroksilnim grupana i alkoholnoj dehidrogenazi :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Zflazar said:

pri tom sam mrtav trezan što je velika ušteda na hidroksilnim grupana i alkoholnoj dehidrogenazi :P

Dragi Zf, zaboravljas da ovaj nas prelepi hobi ne trpi stednju. Na koncu, malo bahatosti i "rasipnosti" uvek dobro dodje:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slažem se ali ovaj put ne bih da štedim ni na cikličnom glutamin-monofosfatu zakletom neprijatelju monohidroksilnog ugljenog hidrata zvanog etil-alkohol.

Nadalje, jebeš sistem koji možeš da slušaš samo pijan, hoću da mi cerebralna erotika plakne limbički sistem punom žestinom!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moje prve starke zavrsile (leva) u cucavcu.

Srednja frakcija C2H5OH obogacena aromatima kad se eventualno po potrebi diluira na 45% volumenih, nakon kondenzacije iz parovoda, ekvilizuje cerebralnu erotiku i mentalnu percepciju na signifikantno visokim meta vrednostima.:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...