Jump to content
Zen Mod

Banaćanski cevaši u poseti centru drevne Bačke

Recommended Posts

Bruno Langer? Sta je s tim ljudima? Nisam ih cuo od kad nema Serdja...

i dalje pevaju o ljubavi :thumbsup: Bruno je postao deda , pa sad najdebelije uziva u zivotu .....

i dalje pevaju o ljubavi :blink: Bruno je postao deda , pa sad najdebelije uziva u zivotu .....

Na primer: modro more prostire se svud oko nasprebaci u treću i polako smanji gas :thumbsup:

Na primer: modro more prostire se svud oko nasprebaci u treću i polako smanji gas :thumbsup:

Ti baš znaš kako bi uživao, neka ti veliki tvorac pruži upravo to čega si se setio.

Ti baš znaš kako bi uživao, neka ti veliki tvorac pruži upravo to čega si se setio.

Hvala Leo, veliki tvorac je nas drug :) a pre nekoliko dana sam se vratio sa dvonedeljnog boravka na moru i nikako ne mogu da se opasuljim, jos me na sve to Zen baci u nostologiju sa Atomcima i Pulom, ceo dan slusam njihove stvari i kao da su osamdesete bile juce, a deca nasla neke stare slike, gledaju, i mladji kaze:"Vidi, tata ovde nema bele dlake u bradi !" :) Pravi summertime blues :P

http://www.blic.rs/vojvodina.php?id=104377...članak sa linka podsetio na posetu Baču, i kako god okrenem, bilo mi lepo u gostima, sa sve mrvicama od konzumirane štrudle po sebi...Da li je u pitanju srednji, novi ili 21. vek, u principu i nije bitno, pošto životni vek jedinke pravi jasno ograničenje u opcijama lično doživljenih mesta i događaja. A oni, bojim se, ne mogu da se mere ni sa običnim grmom rena, koji raste ispred vrata moje letnje kuhinje: taj ren je terao suze na oči generacijama žena...mojoj babi, majci, a sada i mojoj ženi (istini za volju njoj najmanje, pošto je ona posle par gorkih jecaja poslala mene u.... pa recimo, na pijacu da kupim "kupovni" ren...). Gledam ja njega, gleda on mene... ne treba biti genije i pogoditi ko će koga nadživeti... jasno, pod uslovom da se ne ubedačim, i stamanim ga sa ašovom...... a pošto je život daleko kraći nego da ga čovek živi na renalnom nivou, zato ga treba začiniti... štrudlama...ehhh... :P

dobro jutro!

bili Eci i ja u Baču juče u poseti ZenModu u njegovoj Radionici Sa Dušom. Ja sam bio malo stondiran (jel se tako kaže netrećesrbijanskim?-mora da pogledam plakat) ali ipak na taj način više pažljivi slušač priče Zena i Ecija nego blebetač sa mesečnom pretplatom na laprdanje.

Tako kad sam isključio sebi mikrofon a uključio slušni aparat, jako mi je bilo lepo slušajući ovu dvojicu od kojih jednog znam ceo život a ovog drugog ko da znam ceo život ali mi nisu dosadni ni jedan ni drugi :)

Elem, tehnička inovacija koju sam slikao u veceu na Avia pumpi na ulazu u Bač me je oduševila i uverila da se ovde podzemne vode i stajanje zvezda tako potrefljuju za audio tehniku ko iznad/ispod Leskovca za roštilj:

molim obratiti pažnju na tanku feder-žicu koja ide od izvoda za vodu u zidu do klozet-daske na čijem kraju je kukica koja istu drži podalje od nepažljivog korisnika pri malonuždenju:

post-36-0-06639500-1402206719_thumb.jpg

JBŠ mi sve ako oni nemaju antiskating i na veceu!

Nisam smeo da virim u kuhinju, bojim se da posuđe peru okretajući ga na Garrard gramofonu!!!

Hvala Zenu još jednom na lepom ali prekratkom popodnevu u Srcu Drevne Bačke

:oke:

Slično rešenje smo primenili u Studentskom gradu onomad dok smo išli u školu. U sobi sam imao montiranu šolju tako da poklopac nikako nije hteo da stoji pravo.

Samo smo mi savili komad žice i podbacli ga pod poklopac kotlića a drugi savijeni kraj je držao poklopac u uspravnom položaju da imamo dve slobodne ruke.

JBŠ mi sve ako oni nemaju antiskating i na veceu!
:buehehe::ok:

Nego, čudno mi da Zen ne zna da prema Feng Šui-u svaka voda u kući treba biti poklopljena. :acute:  

:buehehe::ok:

Nego, čudno mi da Zen ne zna da prema Feng Šui-u svaka voda u kući treba biti poklopljena. :acute:  

Biće da si omašio da je to na tankstelle Avia...

Biće da si omašio da je to na tankstelle Avia...

A to je već nešto drugo! :D