Jump to content

Banaćanski cevaši u poseti centru drevne Bačke


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Red je da prijavim da smo Braca i ja bili danaske u Baču, nepunih godinu dana nakon prošle posete.

 

Ja zalečio prehladu živaca pa sam odlučio da ne iskušavam sreću i da se za početak kao rekonvalescent družim samo sa ljudima sa kojima uživam da budem.

 

Pokupili pojačalo koje je uslužno kupljeno u okolini Bača, popili kaficu, zamezili, lopovi ponovo ukrali vreme koje smo proveli u gostima pa mi se čini da je prošlo ko za tren.

 

Hvala na svemu, čekamo vas u Banatu!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drago mi da nam se Doktor revitalizovao i vratio u život, te da se lepo družiste :)

 

(molim da bolji poznavaoci jezika ne zamere za eventualne greške u odrazu) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

da prijavim da sam stigao kući i instalirao Gwozdena na mesto pretpojačala.

Prvo sam -pošto je Uputstvo za upotrebu ostalo na pijaninu u radionici (istom pijaninu na kom sam prošli put zaboravio Gwozdena)razjasnio sa Zenom da dugme za uključenje smem da diram i tokom sviranja preampa samo dugme "pauza" nikako ne pritiskati (za neupućene- ON/OFF nije u funkciji a PAUSE i ne postoji :) )nastavio sa audicijom za preamp.

počelo preslušavanje ploča. Večeras jazz repertoar, na tiho i suptilno, Golden Gate Quartett, Pat Metheny, Keith Jarrett...

Moja inicijalna zamerka za "višak" neartikulisanih basova se izgubila nakon 30 minuta i ticala se neugrejanog cevnog phonoa i neugrejanog cevnog izlaznog pojačala.

Sad posle warmup-a otprilike stvari dolaze na mesto.

Davno željene oktave naniže, ritmičnost su definitivno na strani ovog preampa, kao i nenadjebivo uživanje pri tihom slušanju. Mislim da me malo laže oko dimenzija instrumenata i makrodinamiku pretpostavlja mikrodinamici, ali ko ga šiša, šiber za zabavu mu je širom otvoren, ne treba babica da iz njega izvlači muziku :)

hvala na pozajmici, ako me uhvati Syndroma Woland, ovo je definitivno jedan od (dva) line preampa koji ću da držim u kući!!!

Bravo Zen!

WP_20170213_21_19_02_Procompressed(1).jpg

WP_20170213_21_19_10_Procompressed.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro veče!

da se prijavim da sam konačno ugrabio vremena da se bavim dalje sa preslušavanje muzike sa Gwozdenom na mestu line-preampa.

za zagrevanje sam izabrao nekoliko albuma kod kojih ima dosta prangijanja, basa, bubnja, ludila, neki su bili do sad relativno neuživajućeg karaktera u mom skromnom sistemu.

počeo sam sa Sonic Youth- Dirty boot, pa Song for Caren, mmmmm, prenosi se kvalitetno ludilo!!!

...nastavak sledi :)

WP_20170216_18_48_43_Procompressed(1).jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zflazar said:

dobro veče!

da se prijavim da sam konačno ugrabio vremena da se bavim dalje sa preslušavanje muzike sa Gwozdenom na mestu line-preampa.

za zagrevanje sam izabrao nekoliko albuma kod kojih ima dosta prangijanja, basa, bubnja, ludila, neki su bili do sad relativno neuživajućeg karaktera u mom skromnom sistemu.

počeo sam sa Sonic Youth- Dirty boot, pa Song for Caren, mmmmm, prenosi se kvalitetno ludilo!!!

...nastavak sledi :)

WP_20170216_18_48_43_Procompressed(1).jpg

To Dotore - Pichigen.

Ako imade od Manu Chaoa Baionarena - Pichigen na kuadrat.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...