Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Jamo Concert 11 (D870). Baš ova fotografija je nekada mojih zvučnika. Vrtim danas neke stranice i vidim da Google izbacuje baš tu fotografiju. Bilo mi drago, iako sam ih prodao još tamo neke 2005. ili 2006., ne sjećam se više.

 

Prekrasni su, a uživo još puno bolji. :) Možda ih jednog dana ponovo kupim, iz nostalgije :)

 

post-26-0-64188600-1443469034_thumb.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Visoki i srednji su Seas, mislim Excel serija, a za bas driver  nisam siguran (moguće Vifa), ali se sjećam da je bio polipropilenski. U basu je vjerojatno i bio zajeb sa zvukom...iako sam mogao i sa njima do penzije.... Uglavnom bas je bio malo mutnjikav, sve ostalo OK.

 

 

Edit: tražim sada jednu fotku, bit će baš interesantna... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Visoki i srednji su Seas, mislim Excel serija, a za bas driver  nisam siguran (moguće Vifa), ali se sjećam da je bio polipropilenski. U basu je vjerojatno i bio zajeb sa zvukom...iako sam mogao i sa njima do penzije.... Uglavnom bas je bio malo mutnjikav, sve ostalo OK.

 

Imam isti utisak za ove zvučnike. U mom slučaju je problem jer volem PA drajvere al kolegionu s foruma koji ih ima taj crv sreću kvari. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Bilo na BigDIY forumu, ima cela serija tih horni, cnc-makina, profil horne isečen iz jednog komada šperke pa x15 , i Clirit sa strane. I da je lepo, lepo je! Čini mi se da se to zvalo C -thru ili tako nekako... Jedino što ima otpada šperke koliko 'oćeš...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...