Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Kad smo kod MB.

 

Nekad je bilo nesto sto se zvalo Mamouth. NSU makina na MB.

 

Jel tako bese Ziko?

 

Nekako me je ovo asociralo.

Postavljena slika

Jedina stvar koja je luđa od NSU TT 1200 u Peglici... To sam, Peglicu, srećom, i video...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pregledao sam im ponudu. Njihov Master 7 i Reference neznamkojibroj su, iz mog laičkog ugla, napravljeni točno onako kako stara Sonyeva škola podučava - svaka sekcija je fizički odvojena i ima svoj trafo, dual mono izlaz, regulacija napajanja za svaku sekciju posebno i za svaki čip posebno. I naravno, diskretni izlazni stupanj. Nikad nisam uživo vidio te uređaje, a kamoli preslušao, ali kod mene izazivaju znatiželju.Recenzije sam pročitao, ali to mi ništa ne govori.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

 

 

Fora je!

 

Samo, druženje sa inžinjerima uzima svoj danak...pitam se ne bi li hladila bolje hladila da su okrenuta prema gore....znaš ono topal zrak i kretanje u vis. :)

 

Ma ne sumnjam da su dovoljna i ovako, samo mi izgleda - naopako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fora je!

 

Samo, druženje sa inžinjerima uzima svoj danak...pitam se ne bi li hladila bolje hladila da su okrenuta prema gore....znaš ono topal zrak i kretanje u vis. :)

 

Ma ne sumnjam da su dovoljna i ovako, samo mi izgleda - naopako.

Ma, ovo pojačalo nije uopšte nešto cool, čak i iznutra gde su prisutni chinch-evi u spojevima i tako dalje... Bilo mi je samo cool na izgled...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, ovo pojačalo nije uopšte nešto cool, čak i iznutra gde su prisutni chinch-evi u spojevima i tako dalje... Bilo mi je samo cool na izgled...

 

 

Žile, iskreno niti ne znam koje je to pojačalo. Ionako komentiramo samo dizajn, zar ne? 

A usput sam se našalio na svoj račun u vezi druženja sa pravim inženjerima. Prije nekoliko godina ne bih ni primjetio taj detalj o prirodnom putu toplog zraka iako sam, bar iz opće kulture, i tada znao kako se giba zagrijani zrak u odnosu na svoju okolinu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Žile, iskreno niti ne znam koje je to pojačalo. Ionako komentiramo samo dizajn, zar ne? 

A usput sam se našalio na svoj račun u vezi druženja sa pravim inženjerima. Prije nekoliko godina ne bih ni primjetio taj detalj o prirodnom putu toplog zraka iako sam, bar iz opće kulture, i tada znao kako se giba zagrijani zrak u odnosu na svoju okolinu.

Poznat mi je taj preobražaj, duboko i iskreno, da ne kažem lično...

Naravski, no preobražen inžilijerima ne izdržah da se ogradim od iznutrica...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...