Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Piše ti u kojim uslovima.Onken kabinet u uglu prostorije.

kur OnkenOlsen (greskom E ) horn in cornerto je verovatno najbolji korner horn ikad napravljenpostoji jedan ziv primerak kod AH! horn cike , i vijam ga vec 5 godina da skine nacrtgraf i jeste njegov
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

postoji jedan ziv primerak kod AH! horn cike , i vijam ga vec 5 godina da skine nacrtgraf i jeste njegov

Kaki mu je ono pik od oko 7dB na 500Hz ?Daluje mi da može da služi umesto štapića za uši i masažu bubnih opni :P
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ne valjaju kad ti kažem. Podaj mi ih na proper disposal. Postarat ću se da budu reciklirani svi delovi koji mogu.Ne slušam ja nikoga šta mi kaže. Volim da poslušam pa da sam odnesem odluku. Do duše, skoro sam napravio izuzetak glede nekih trafoa u DAC-u da će da se čuje bolje. Kupio sam ih na neslušano. Javim rezultate :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je verovatno najbolji korner horn ikad napravljen

Ako smem da protivurečim,... po mom mišljenju su ovo ispod najbolje korner horn ikad napravljene.

U stvari,.... najbolje horne u odnosu na bilo koje druge horne i najbolji zvučnici u odnosu na bilo koje druge zvučnike.

Tako je to meni zvučalo, ali dozvoljavam da neko ima i drugačije iskustvo. Dakle..... Martion Orgon Horn (Aktivne)

Više informacija o ovim hornama možete naći na sledećem linku.... http://martion.de/en/product/orgon

post-55-0-44128300-1339172817_thumb.jpg post-55-0-65873200-1339172945_thumb.jpg post-55-0-24026700-1339172980_thumb.jpg

...a ovo je gospodin koji je konstruisao i napravio ove horne..... post-55-0-51999900-1339173071_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad se kaze corner horn , misli se na bass hornne sumnam da je Orgon horn uradjen kako treba , alii je to derivativ ili kopija Klipsch corner horna , koja je dole , ipak , za pola oktave kraca

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad se kaze corner horn , misli se na bass horn

...dobro, i ovde je bass horna ugaona, samo sto njen kabinet nosi i ostale tri horne.

ne sumnam da je Orgon horn uradjen kako treba , alii je to derivativ ili kopija Klipsch corner horna , koja je dole , ipak , za pola oktave kraca

Verovatno si upravu da je Klipshorn posluzio makar kao ideja, ako ne i vise od toga. Sad ovo za polaoktave kraca,.... ko bi ga znao. Cak i da je tako, meni je mnogo vaznije kako svira ostatak spektra, a tu je :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...