Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Da se kulturno izrazim, na kurac mi idu Man Cave, WAF i slicne pizdarije. Svaka postena kuca treba da ima biblioteku. Sistem za reprodukciju muzike, fonoteku. Lepo je kad ima i vinoteku. Sve u skladu sa mogucnostima. I poneka umetnicka slika, lep komad namestaja...

Koliko sam golih zidova video, na njima eventualno stoji uramljena diploma. A literature zahvaljujuci kojoj se stiglo do diplome nigde. Valjda se danas do diploma dolazi na neki drugi nacin.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne nikako. Nego imam neke retro komode pa gledam da li bi mogao da skarabudžim nešto slično.

Apropo zvučne slike meni u HiFiju nije toliko vašna ni stereo ni dubinska slika. Najviše mi znači timbar i prirodnost zvuka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, sir Oliver said:

Ne nikako. Nego imam neke retro komode pa gledam da li bi mogao da skarabudžim nešto slično.

Apropo zvučne slike meni u HiFiju nije toliko vašna ni stereo ni dubinska slika. Najviše mi znači timbar i prirodnost zvuka.

Na žalost to je danas u vrijeme hiperprodukcije i površnih snimki , lošeg radio signala daleka prošlost ? još mi je u "primodzgu" ostao onaj sound prvih UKV stereo lampaških radio prijemnika . Niakve čarolije , zvučnici stavljeni de je bilo mesta nije bitno jel elipsa il okrugli, visoki i niski papirnati . Nije tretiralo bubrežni kamenac aj je i na tihom slušanju lepo zvučalo ? .Al ..... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, sir Oliver said:

Jeste. Samo što je moje iskustvo sa Grundiga.

Mono, ogroman. Ko televizor.

Al što se čuo. :o

Koja sadašnja HiFa? Ne mož ni da prismrdi.

75a562b31ee9722cf5965b8840d14cd5.jpg

Joj koja bi tek polica trebala ? :) "radio", televizor , gramofon i magnetofon ?( visina ?) , a tek "konekcija" )  di su bili čarobnjaci s kabelima ?. I tih par wata ( lampaških ) je sviralo lepše nag ona posle galama iz koje kakvih "tranzistora" ?.  Al tak je i nastala audiofilska populacija koja je čula razliku ? :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

@Pavo

RAAL - slot loaded

tnx  Zenka, izguglaće njega ElAbejo,polako... Vidim da liči na Passov slot fazon, ali nije dipol... obzirom da je bass  talas ispred bafle u  fazi sa basom iza bafle, hebiga- isti su ... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...