Jump to content

Medvedev


crni.

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

samo dve stvari da posedujem , pod uslovom da dobijem na lotu koji nikad i ne uplacujem :Ongaku i PL XA30.5a tacno me khm ...... trazim kulturan izraz ....... aha - bambara mi spolovilo za to sta imaju belosvetske i ovosvetske fukare .nije sve u imanju(rece cvrcak i zaprti violinu na rame , gacajuci bos kroz dubok sneg :buehehe: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tandara, mandara, broc - kad se vec vozi u ruskoj limuzini, mog'o je da uzme i ruske uredjaje, da je potrazio imao bi ko i od Rusa da mu napravi i bolje od colovnih kerefeka za impotentne...

Sramota, pored onakvih ruskih cevki...

:rules:ako niko drugi - Atellier Rulit mu je mogao cudo napraviti
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Općenito me ne zanima niti što sluša moj komšija, a kamoli bilo koji predsjednik ili glumac ili pjevač ili kirurg ili... Shvaćate već! Predstavljanje HI-FI-a u nekom lifestyle kontekstu mi je jednako degutantno kao prolijevanje Dom Perignona pred "publikom" ili prolazak kroz crveno u novom Lambo Murcielagu pred paparazzima. Uz blesava opravdanja da ništa nije tako dobro kao D. Perignon ili kako jednostavno "obožavam ludu vožnju" i zato sam kupio Lambo.Ne, ne osjećam niti želju da ja imam tako nešto niti me smeta da itko drugi ima. Ne želim biti dio publike koji će odobravati "seljoberske" manipulacije u cilju dokazivanja nećijeg (ne)ukusa i definitivno nisam taj koji će se sa strahopoštovanjem diviti "gazdi".Zašto sam ovo napisao? Možda nisam trebao...Mislim da je sve što dođe u medije o tako moćnim (ili važnim) ljudima dobro unaprijed režirano i da netko i od mene očekuje da budem dio svjetine koja razdragano bodri (bilo kojeg "lolu") dok on glumi u predstavi radnog naziva "Vidi me kako sam prejeben frajer!"Dozvoljavam i da sam potpuno u krivu i da netko drugi ima zdraviji pogled na sve slične manifestacije od mene. Ipak, u svom malom svijetu (oko kojeg je kineski zid) sam u pravu.Sad ću se odmaknuti i može početi pljuštanje kritika!P.S. Kao ruski domoljub je ipak mogao instalirati i nešto ruske tehnike. Siguran sam da se ima šta izabrati!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dooobar mu je trakaš!Ipak, zar vas ne čudi to što je uzeo cd plejer koji nije na vrhu game? Kod Naim-a je to neki top-loader ...Nešto ne verujem da su mu plaćali da kupi sistem od koga ima daleko skupljih i mnogo više fancy pošto čoveku pare ne fale, ali za to da je trebalo makar nešto rusko da nabavi potpuno se slažem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma slobodno komentarisi, i politika ima svoju estradnu stranu... ;)

Tenx, Sipi! Estradnu stranu politike sam i imao na umu! I političari su, kao i sve druge zvijezde, proizvod! I kao takav trebaju određenu količinu i vrstu promocije - reklame da bi kritična masa potrošača kupila - glasala za taj proizvod.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tenx, Sipi! Estradnu stranu politike sam i imao na umu! I političari su, kao i sve druge zvijezde, proizvod! I kao takav trebaju određenu količinu i vrstu promocije - reklame da bi kritična masa potrošača kupila - glasala za taj proizvod.

E tu ce da se ovajdi jako - poznato je koliko su audiofili snazno i brojno glasacko telo :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..... Ipak, u svom malom svijetu (oko kojeg je kineski zid) sam u pravu.Sad ću se odmaknuti i može početi pljuštanje kritika!........

kaj bi mi rekli ovde - odi se lepo jebat !taj kineski zid koji pominjes - nije oko tebe , nego oko nas :buehehe::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E tu ce da se ovajdi jako - poznato je koliko su audiofili snazno i brojno glasacko telo :buehehe:

:buehehe: Jes bogu mi!....................Nisam mislio da su audiofili ciljana publika. Dobro je pitanje je li uopće subjekt threada svjestan postojanja tog marginalnog društvenog fenomena. Pokazao je svoju "istančanu crtu ljubitelja glazbene umjetnosti" - E, tu se već krije jedan važan dio biračkog tijela - tzv. inteligencija ili kvaziinteligencija. Siguran sam da na CD-u "Smoke on the watter" ili "My woman from Tokyo" ne podižu toliko iskrenih emocija kao na vinilu.Što se samog sustava tiće - vjerujem da zvuči jako dobro ili čak zapanjujuće dobro. Iako sam se naslušao prejebeno skupih set-upa koji nisu zvučali loše...ali nisu niti sjajni!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je sve što dođe u medije o tako moćnim (ili važnim) ljudima dobro unaprijed režirano i da netko i od mene očekuje da budem dio svjetine koja razdragano bodri (bilo kojeg "lolu") dok on glumi u predstavi radnog naziva "Vidi me kako sam prejeben frajer!"

Ima se, može se, rasipa se....Koliko li su oružja, droge, nafte i struje prodali to samo oni znaju. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...