Jump to content

SINEVOICE - or not?


Blade

Preporučeni Komentari

Шта неће, ко неће?

pokusao sam da postujem sliku sa jednom idejom kako bi trebalo da izgledaju, u dizajnerskom smislu, dobro odradjene kutije, ali nece pa nece...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel ima neko da Vi niste protiv njega. Lako je Vama da pljujete tudje kad Vi niste nista napravili pa Vase uredjaje niko ne moze da kritikuje.

Можда, али Ја сам њему помогао кад нико није хтео или знао.А што се тиче прављених уређаја, нисам од оних који воле да се хвале, а има их онолико.За сад су архивиране слике, можда и угледају светлост дана, можда !Ето.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Можда, али Ја сам њему помогао кад нико није хтео или знао.А што се тиче прављених уређаја, нисам од оних који воле да се хвале, а има их онолико.За сад су архивиране слике, можда и угледају светлост дана, можда !Ето.

Pa, lako je dedi da pravi uređaje kada delove ne plaća! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shodno temi evo jedne sličice sedmica :crazyrocker:

Ovde su oba drajvera promenjena u odnosu na verziju koju sam ja slušao i koja je takođe bila izuzetna. Što se dizajna tiče tada je imao varijantu i bez završne obrade ili sa završnom obradom koju sami izaberete.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Eto mi se nesto ne spava, a bas sam u fazi kupovine novih zvucnika, e nisam bas neki samograditelj (lenj sam, nisam ni glup ni nespretan), cuo sam neke Sinevoice zvucnike (i na javnim mestima) i lepo to svira, kontroverze razne - pa me zanima kako vi ljudi od znanja i zanata procenjujete te proizvode?Preferiram snazan bas i visoku osetljivost, custom made i unique proizvode takodje.

Pazi druze, ne znam da li si do sada kupio Sinisine ili neke druge zvucnike, posto post ima nekoliko stranica, a nisam sve propratio pomno.Ono sto ti mogu sigurno reci da sve sto si do sada cuo o Sinisi i njegovim zvucnicima ne stoji iz vise razloga:O Sinisi sam cuo mnogo dobrih i losih stvari, a prvi put 2004. godine kada mi je kolega pricao da je bio kod njega.Raspitivao sam se i skupljao kintu za kupovinu muzike 2009. godine kada sam odlucio da poslusam ono sto on nudi.Tada sam otisao i bez obzira na pricu (sto bi zlobni ljudi voleli da kazu zvaku) covek jednostavno govori istinu, svidela se ona nekome ili ne. Nazivali su neki njega sloserom, ili ga predstavljali kao nekoga ko ne zna sta radi.Takvih u okruzenju imam mali milion, pa su moji drugari odvajali hiljade evra za zvucnike koje ne zvuce ni 40% kao njegovi, ali da nastavim...Od 2009. godine do sada sam izabrao i kupio konfiguraciju koju sam zeleo jer nisam imao para za njegove 77 koje su u cenovnom rangu zvucnika na trzistu, a mogu da se opkladim da bi one oduvale i neke znatno skuplje.Posle sam jos par puta bio kod coveka sa namerom da uzmem sistem 7, malo jeftiniji, a dinamiski i zvucno takodje kvalitetan, plus postoji mogucnost odabira, promene boje zvuka, naglasavanja onoga sta slusalac voli itd...Modifikovao sam moje zvucnike i prilagodio ih zvuku kakav sam zeleo, uz caskanje i par proba, prijatan ambijent i iznos para (o kome nije uljudno da pisem sada) koji je zaista fer, jer je i on normalan covek koji zivi u Srbiji pa zna kakve su prilike.Mozda moze zvucati kao da samo hvalim coveka, ali kako i ne bih kad sam za pristojne pare, posteno dosao do onoga sto mi je bila namera.One modifikacije koje on uradi (koji su poslovna tajna konstruktora) su old school varijanta koja je nekomercijalna, a ne poput danasnjih 80% zvucnika koji nam po imenom velikog proizvodjaca stizu iz kine.Sad sam srecni vlasnik Sinisinih zvucnika, sto mogu i tebi preporuciti, bilo da si vec pazario nesto, treba da odes i cujes zvucnike. Mozda se zagrcnes kad cujes sta rade.Ne Sinisu, nego bez predrasuda samo zvucnike koje i kakve hoces.Dozivotna garancija? Da, mogu se sprdati svi ovde o tome, ali da vidim ko to jos u Srbiji daje danas. Da, naravno do covekove ne daj Boze smrti. Posle toga mogu samo vise vredeti poput umetnicke slike jer toliko i vrede.Naravno da nije jedini na trzistu, svi se utrkuju. Samo je pitanje sta hoces i za koje pare.TOPLA PREPORUKA
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...