Jump to content

SINEVOICE - or not?


Blade

Preporučeni Komentari

izvin`te, necu vise.. omaklo mi se.. ne znam coveka, a i da ga znam, nije u redu. Sinisa, izvin`te i vi. :icon_redface::punish:

ti ne znas , ali boki evidentno zna sta je hteo da kaze , ali nije rekao nego samo zapoceo ;dakleM - ili reci do kraja , ili nemoj nista .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre nekolko dana su mi stigle na slušanje Sinevoice 7 i to zvuči izuzetno ,jedan od boljih manjih zvučnika koje sam slušao ,a danas sam kod Siniše čuo novi zvučnik ,još uvek mi se vilica vuče po podu,nemam reči da vam to opišem. :girl_devil: BRUTALNO

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ti ne znas , ali boki evidentno zna sta je hteo da kaze , ali nije rekao nego samo zapoceo ;

A sta je hteo drug Boki da kaze? Sta te muci Bokice?Sinisa mi deluje kao prilicno nervozan i potencijalno agresivan cika, so - behave yourself! :aikido:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre nekolko dana su mi stigle na slušanje Sinevoice 7 i to zvuči izuzetno ,jedan od boljih manjih zvučnika koje sam slušao ,a danas sam kod Siniše čuo novi zvučnik ,još uvek mi se vilica vuče po podu,nemam reči da vam to opišem. :girl_devil: BRUTALNO

Gidjga, koji su to novi? PS77 ili 777 ?Taj covek mi je u komsiluku a nikako da odem da vidim i cujem sta radi...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ako je dzabe za 2000 eur onda si u pravu. :scratch_head:

Pitanje je da li su tebi pravo dobri i da li mislis da vise ne trebas da trazis? Ako je odgovor DA onda je jeftino. Samo jedan manji dio cijene auta koji ces promjeniti za koju godinu :my2cents:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pitanje je da li su tebi pravo dobri i da li mislis da vise ne trebas da trazis? Ako je odgovor DA onda je jeftino. Samo jedan manji dio cijene auta koji ces promjeniti za koju godinu :my2cents:

Pa pazi, mrzi me da trazim i razmisljam beskonacno a pre svega me prelomio onaj zvucnik koji sam pominjao na bazi JBL belog basa. Kada sam to cuo bio sam u blagom soku (Vinyl sa SL 1200, Marantz PM17). Estetika je na visokom nivou, sto mi je vazno.Takodje, pravi pristupacnu i ozbiljnu skretnicu pa uvek moze da intervenise ako treba. I blizu je, sto je isto dobro.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ti ne znas , ali boki evidentno zna sta je hteo da kaze , ali nije rekao nego samo zapoceo ;dakleM - ili reci do kraja , ili nemoj nista .

Nije mi jasno šta si mislio da sam ja mislio, ali mislim da grešiš. :D Sve je bilo zezanje, nikakve loše namere.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uz duzno postovanje prema sinisi, ne sumnjam da mu zvucnici odlicno zvuce, ali moram da primetim da je dizjn kutija kicbar prema onom sto mogu da vidim na sajtu, a i prema ovom prilozenommeni je ovo jako ruzno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...