Jump to content

Problem sa kucnim bioskopom


Beli_Ninja

Preporučeni Komentari

Sa tim da Philips vise nije sinonim za kvalitet se u potpunosti slazem. To vazi i za mnoge druge proizvodjace, i uglavnom su to oni koji su premestili proizvodnju u Aziju.Ali razlike izmedju traktora i sportskog auta su ogromne (apsolvent sam na masinstvu - smer drumski saobracaj) i to mi je odlicno poznato....Ne resava se sve menjacom, tockovima i kubikazom. Hteo sam da kazem da bi Philips mogao kada bi hteo da uspe, ali one se bore za prodaju dok se Ferari, Lambo i ostali bore za kupce. To je velika razlika!Ali, opet kada bi se i Philips borio za kupce, njegovi proizvodi bi bili namenjeni posebnoj klijenteli, kao sto su i automobili od pomenutih proizvodjaca.Ma odosmo mi daleko.CINJENICA JE DA JE PHILIPS MOGAO DA ISPROGRAMIRA TU GLUPAVU OPCIJU I TO JE TO, I TO IM JE VEROVATNO PRPUST KOJI SU I SAMI KASNO UOCILI!!!!!!!

Ама мани се Филипсове политике, дај да решимо проблем :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 45
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma probao sam i tu varijantu, ali ne vredi.Povecavao sam slova i nista. Jednostavno kada se pusta DivX on onaj spoljni titl pusta po nekom svom standardu. Cak se ta velicina slova ne povecava ni kada pokusavam da zumiram sliku. Slika raste ali slova ostaju ista. Ma smesno kako to radi. :connie_nutzo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema firmware update. Da ga ima, ja bih ga već našao. Obično se pojavi ako proizvođač uređaja proceni da nešto ne radi kako treba a na osnovu pritužbi kupaca. Ovde se izgleda ili nisu dovoljno žalili ili je Philips, po starom dobrom običaju, odlučio da je isplativije ignorisati pritužbe, mejlove, komentare... Prošao sam nekoliko puta tako. Slanje e-maila na bilo koju Philipsovu adresu je samo gubljenje vremena. Svaka čast za Cd tehnologiju i neke uređaje koje su onomad napravili, ali tretman klijentele im je kompletno za streljanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma probao sam i tu varijantu, ali ne vredi.Povecavao sam slova i nista. Jednostavno kada se pusta DivX on onaj spoljni titl pusta po nekom svom standardu. Cak se ta velicina slova ne povecava ni kada pokusavam da zumiram sliku. Slika raste ali slova ostaju ista. Ma smesno kako to radi. :connie_nutzo:

Ухх, жао ми је.. онда, можда најбоље да се што пре отарасите тога промашаја, па..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.

Beli & Girl

Našalite se na račun Philipsa, pošaljite im mail sa opisanim problemom.

Može se desiti i da odgovore sa preporukom kako otkloniti ovu nepogodnost.

Samo da ne bude odgovor tipa - naš proizvod ne reprodukuje piratske kopije -

.

Pokusacemo i to, mada cisto sumnjamo da ce nesto odgovoriti. . .

Hvala u svakom slucaju! :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Dragi moji DIY-eri, proslo je godinu i po od kada se pokrenula ova tema u vezi mog DVD-ja, marke Philips MCD 395 i problema sa vrlo malim titlovima i nemogucnosti gledanja filmova. Decko i ja smo svasta isprobavali, i kao krajnju opciju imali smo samo nalepljivanje titlova na film. Ali to je oduzimalo dosta vremena i kada god smo hteli da gledamo neki film, trebalo nam je dva sata da to odradimo.... posle nam se vise nije ni gledalo.... Tako da godinu i po nisam ni koristila DVD. Mogu slobodno reci da sam se i oprostila od njega i bacenih para... Medjutim, sinoc, rekoh sebi, ajde jos jednom da probam da procackam po netu i vidim da li ima slicnih iskustava. Naisla sam na veliki broj ljudi koji se zali na isti problem. Na moju veliku radost, nasla sam i resenje. U pitanju je AVIAddXSub, mali program za dodavanje titla avi fajlu za kucne DVD plejere koji imaju premali font za DivX, los polozaj u slici ili mozda cak i ne pordzavaju titlove za DivX. Dobija se kontejner kao recimo mkv sa ekstenzijom .divx u kojem su avi i titl, ali je titl kao na DVD-ju i moze da se iskljuci, da se pri pravljenju tog kontejnera postavi velicina fonta, boja i polozaj na ekranu.Evo prilozila sam i kako izgleda programcic...Inace, svima vama hvala sto ste se trudili da pomognete!!! :girl_ten:

post-631-0-96783300-1324577798_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...