Jump to content
chakija

Srpski film...

Recommended Posts

autori su inspiraciju nasli u sadistickoj himni "11000 buzdovana" i to govori o bolesti njihovih umova i veleikoj kolicini opijata, jer normalnom coveku onako nesto ne moze da padne na pameta poredjenje sa lars von trirom me podseca na one cigane koji posle gledanja brus lija uzmu nun-cake i puni samopouzdanja veruju da su bolji i od samog brusajadno i bedno...zato ih niko nije ni finansirao, nego verovatno neka gej-lezbo-sado-mazo grupa manijaka

Zvucke nem se izlajes slucajno... :angry27::buehehe: Inace...Zvucke kad se nacvrca Zenovace je isti drug nam Crni...kamenje, drvlje, paradajz i jaja mu dodju laka artiljerija.

Nisi ti nadžak baba, zahebao sam se :scratch_head: . Ti si baba kurana, vidim ja :buehehe:

Ljudi znam da ima prilično bolesnih umova ,ali ovoliko :angry7: Ako su određene državne instance dozvolile snimanje ovoga ,sada kada to pogledaju treba odmah da odu i da uhapse ovog g.Srđana Spasojevića,pa ako je bolestan na lečenje,a ako nije onda u zatvor ,pa sa gospodom poštenim robijašima da odgleda svoj film u zatvorenoj prostoriji,pa posle toga kom opanci kom obojci.

Ljudi znam da ima prilično bolesnih umova ,ali ovoliko :angry7: Ako su određene državne instance dozvolile snimanje ovoga ,sada kada to pogledaju treba odmah da odu i da uhapse ovog g.Srđana Spasojevića,pa ako je bolestan na lečenje,a ako nije onda u zatvor ,pa sa gospodom poštenim robijašima da odgleda svoj film u zatvorenoj prostoriji,pa posle toga kom opanci kom obojci.

:respect:

ja sam citajuci link samo osetio potrebu da kupim HiFiles Special Edition:Viannen_loungelizard:(izmedju redova - previse sam dobrih filmova odgledao da bih obracao paznju na nesto sto to nije ........ kao sto sam i dovoljno dobrih ljudi upoznao ....... a za njih znam da Srbiju nece ceniti po jednom filmu ....... a za ostale me bas boli ....... )

Zen! Link je koristan zbog nekoliko razloga:- Imate informaciju ko je SS i ko je finansirao film.- Lepo se vidi kako je jedna odlicna tema i lepa diskusija zakljucana bez (ociglednog) razloga. :connie_nutzo: - Dodajte sami...