Jump to content

Srpski film...


chakija

Preporučeni Komentari

Aj' mi se skin'te s grbače malo o Deltalite ... Bar dok/ako stignu i ja da odahnem malo, pa me posle zajebavajte do mile volje, zabole me :character13:

Плјуни их Млајко, плјуни са све коштицама лимуна које прогута нехотице уз чај! :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 53
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Е нека си им реко' ! :girl_devil:

Zezam se ja sa Dedom i Syncom... Oni i Gagi su mi najveća moralna podrška da dovršim ovo što sam započeo :)

Плјуни их Млајко, плјуни са све коштицама лимуна које прогута нехотице уз чај! :rofl:

Eto vidiš :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zezam se ja sa Dedom i Syncom... Oni i Gagi su mi najveća moralna podrška da dovršim ovo što sam započeo :)Eto vidiš  :buehehe:

Од мене имаш и комшијску подршку!  :to_become_senile:  :girl_devil:.Они Изофони свирају   :assshake:, убили су у звуку извикане Аудаксе   :sarcastic_hand:.  
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Од мене имаш и комшијску подршку! :to_become_senile::girl_devil:.

Они Изофони свирају  :assshake:, убили су у звуку извикане Аудаксе  :sarcastic_hand:.

Ono što kupim i nameravam da ostavim sebi nikada nije kanta B)

http://www.diyaudio.rs/topic/1667-isophon-6-za-kola/page__p__32523__hl__isophon__fromsearch__1#entry32523

Drago mi je da vam se sviđaju i neka vas služe dugo :clapping:

Moja preporuka je da uz njih idu i neki Nd visokotonci i mislim da će to biti :ok:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Film je odličan(9/10) Nasmejao me je više nego većina visokobudžetnih Holywood-skih komedija. Jedini minus je loša gluma pojedinih glumaca.

a jel odlicno to kad ga gusi svojim qrcem ili kad kara svoje dete? ajd malo objasni :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...