Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Imam jos jednu istu takvu,ali iz nase zemlje ne daju da pustimo pesmu.Da li mozes da probas da je postavis ti?Evo link-a

 

 

 

Ne da se postaviti.

Za kompenzaciju ti evo prva stvar koju sam čuo od Dave's true story. Bila je na nekom sampleru kod prijatelja.:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nećeš ni naći, ja tražio, slučajno sam naleteo kad sam menjao kanale pa mi je čovek privukao pažnju i kupih( :D ) ovaj live album. :)

 

Naslušaj ga se, pa potom žrtvuj jedan dan da iz Bg dođeš do Subotice da čuješ kod mene. Malo je muzike (nije da neke druge nema) gde se sve prednosti i mane elektrostatika i OB-a toliko dobro istaknu. Mada, ne mislim da tu ima nešto da se zameri :D

 

note to myself: if I ever decide to sell the speakers, must play this album.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sam baš hteo da kažem, gledam koliko ovi zvučnici ovo ne mogu da reprodukuju pa to je bruka, ovi kompjuterski se trude ali ne mogu ove niske da reprodukuju bez neke distorzije, ali ovo će definitivno biti prva stvar koju ću pustiti na novim zvučnicima. :D

Odavno nisam ovakvo "otkriće" imao... Daj to što imaš za testiranje na PP, neke preporuke šta vredi čuti a da misliš da možda ja nisam čuo, neću da zamerim. :)

 

A za dolazak ne brini, samo nisam hteo toliko unapred da ti se najavljujem, hteo sam da te iznenadim. :D Da čujem ovo i još po nešto, da se razočaram malo u život i da pobacam i ovo malo opreme i počnem da pletem umesto slušam muziku. :D

 

note to yourself: once you decite to change the speakers, send them to me.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...