Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ovaj dečko me potpuno obara sa nogu

peva i svira, tj zvuči kao neki demo bend, kao da je došao na ja imam talenat, ali taaaaaakoooo je doooobar...

ovaj najnoviji album prati isti, sirovi stil američkog predgrađa kao i prethodni albumi...fantastično

 

1427805129_folder.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BS player automatski povlači titlove sa nekoliko lokacija - pokreneš film i ako uz njega ne postoji već subtitl, on to radi automatski, ako pak ima ali na (korisniku) neodgovarajućem jeziku, sam pokreneš potragu (doduše, prvo moraš da namestiš srp, bos i hrv kao jezike koje preferiraš jer je default eng a to lako moguće da već dođe uz film...)

Druga opcija koju koristim je manuelna pretraga na podnapisi.net, titlovi.com ali je to uvek muka jer ako zabodeš pogrešan framerate moraš da edituješ subtitl pa to može da bude i dobro ali može i da ne bude...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BS player automatski povlači titlove sa nekoliko lokacija - pokreneš film i ako uz njega ne postoji već subtitl, on to radi automatski, ako pak ima ali na (korisniku) neodgovarajućem jeziku, sam pokreneš potragu (doduše, prvo moraš da namestiš srp, bos i hrv kao jezike koje preferiraš jer je default eng a to lako moguće da već dođe uz film...)

Druga opcija koju koristim je manuelna pretraga na podnapisi.net, titlovi.com ali je to uvek muka jer ako zabodeš pogrešan framerate moraš da edituješ subtitl pa to može da bude i dobro ali može i da ne bude...

Kako koristite subtitle-ove dok slušate?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Not quite country, somewhere beyond folk, Holcombe's music is a kind of blues in motion,
mapping backwoods corners of the heart." ~David Fricke- Rolling Stone Magazine

 

Malcolm-Holcombe-The-RCA-Sessions.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...