Jump to content

Garage Sale revisited...


zika

Preporučeni Komentari

1. preamp by Edvard slike i opis su ovde, a detalji ovde... Uz preamp može da ide i pregršt novih cevi. Od toga zavisi i cena. Cena preamp-a je, bez cevi, 170

2. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (edvard) cena 249

3. pojačalo Nelson Pass F5 (clone) (predstavljeno na diyaudio.rs)(predstavljeno na HiFi-Forum-u) (stein) cena 399

Naravno, cenjkanje je moguće...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Odgovora 100
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

1. preamp by Edvard slike i opis su ovde, a detalji ovde... Uz preamp može da ide i pregršt novih cevi. Od toga zavisi i cena. Cena preamp-a je, bez cevi, 1702. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (edvard) cena 2493. pojačalo Nelson Pass F5 (clone) (predstavljeno na diyaudio.rs)(predstavljeno na HiFi-Forum-u) (stein) cena 399Naravno, cenjkanje je moguće...

I dalje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Da, sve je, i dalje u ponudi.

Kao šlag na torti, zbog nekih planiranih unapređenja u system-u, u ponuda je, najverovatnije, proširena i izgleda:

1. preamp by Edvard slike i opis su ovde, a detalji ovde... Uz preamp može da ide i pregršt novih cevi. Od toga zavisi i cena. Cena preamp-a je, bez cevi, 170

2. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (edvard) cena 249

3. pojačalo Nelson Pass F5 (clone) (predstavljeno na diyaudio.rs)(predstavljeno na HiFi-Forum-u) (stein) cena 399

4. zvučnici, rad Sava Velikinca (dvosistemski, Peerless driver-i, bas-reflex, postoji slika na HiFi-Forum-u), cena 550.

5. preamp Šolaja TVC1, cena po dogovoru...

Naravno, cenjkanje je moguće...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ništa ga, još, nije izguralo...Rade se neke probe za postizanje tog zvuka za manje novca... Passive pristup ostaje potpuno ispoštovan, do kraja...Videćemo, buffer je tu, dakle, lako se diše na tom mestu...Spremaju se neka druge promene, no o tome, ako se dođe do njih, da ne baksuziramo...Nema smetnje, nema potrebe za izvinjavanjem, znamo se. Kod mene je sve što je na umu, i na drumu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

1. preamp by Edvard slike i opis su ovde, a detalji ovde... Uz preamp može da ide i pregršt novih cevi. Od toga zavisi i cena. Cena preamp-a je, bez cevi, 170

2. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (edvard) cena 249

3. pojačalo Nelson Pass F5 (clone) (predstavljeno na diyaudio.rs)(predstavljeno na HiFi-Forum-u) (stein) cena 399

4. zvučnici, rad Sava Velikinca (dvosistemski, Peerless driver-i, bas-reflex, postoji slika na HiFi-Forum-u), cena 550.

5. preamp Šolaja TVC1, cena po dogovoru...

Dakle, za manje od 2000 možete napraviti veoma dobar system. Ako se odlučite za system, dajem i sve potrebne interconnect cable-ove i CD...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. preamp by Edvard slike i opis su ovde, a detalji ovde... Uz preamp može da ide i pregršt novih cevi. Od toga zavisi i cena. Cena preamp-a je, bez cevi, 1702. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (edvard) cena 2493. pojačalo Nelson Pass F5 (clone) (predstavljeno na diyaudio.rs)(predstavljeno na HiFi-Forum-u) (stein) cena 3994. bookshelf zvučnici, rad Sava Velikinca (dvosistemski, Peerless driver-i, bas-reflex, postoji slika na HiFi-Forum-u), cena 550.5. preamp Šolaja TVC1, cena po dogovoru...Dakle, za manje od 2000 možete napraviti veoma dobar system. Ako se odlučite za system, dajem i sve potrebne interconnect cable-ove i CD...

Deal za preamp koji sam hteo da probam je prop'o, čini mi se, te se TVC, za sada, povlači iz prodaje. Nema mu, za sada, ozbiljne zamene. Ima zamene zarad "provetravanja" ali za to imam sve što mi je potrebno.Gore navedene component-e mogu se, po dogovoru, menjati i za cevni preamp (recimo Bračinac Baron Pre...)

post-347-050620900 1284539201_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 4 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 5 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

Deal za preamp koji sam hteo da probam je prop'o, čini mi se, te se TVC, za sada, povlači iz prodaje. Nema mu, za sada, ozbiljne zamene. Ima zamene zarad "provetravanja" ali za to imam sve što mi je potrebno.Gore navedene component-e mogu se, po dogovoru, menjati i za cevni preamp (recimo Bračinac Baron Pre...)

Po svemu sudeći, F5 je reserved...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Bookshelf zvučnike, rad Sava Velikinca, menjao bih rado, uz moju doplatu, ili uz još neki uređaj iz moje, gore navedene ponude, za QUAD ESL 57... Rado bih primio ponude...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Bookshelf zvučnike, rad Sava Velikinca, menjao bih rado, uz moju doplatu, ili uz još neki uređaj iz moje, gore navedene ponude, za QUAD ESL 57... Rado bih primio ponude...

Dakle, ove nedelje iskoristite povoljno, buđenje mog neizdrža. Da bih nadoknadio novac pripremljen za (moguću) kupovinu novog sokoćala koje bi završilo moju 30+godišnju potragu, biću dobre volje i, ako ste dobar pregovarač, menjati zvučnike (kako Savove, tako i, moguće, par Cabasse Sloop M4) za manje svote nego inače... Nadam se da će se ponuda koju sam dobio oko novog sokoćala pokazati kao ostvarljiva... Vaša pomoć u krpljenju rupe, nastale nakon toga, biće poštovana...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hm, zar postoji nešto na Svetu što može biti tačka na i Vaše tridesetogodišnje potrage?

Hm, teško pitanje. U šašavog tragača i potraga potraje... No, videćemo... Naravno, kao što to, najčešće, i biva, potraga će biti kružnog type-a. Dakle, liči da će se tragač dokopati onoga o čemu je sanj'o pre 30+ godina...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U potrazi, treba za svaki slučaj postaviti neku tačku u prostoru koju ćemo nazvati "svetla tačka" ili "zvezda vodilja", gral, kako god... Ako se to zna šta je, putanja u cik-cak se značajno ispravlja i put do tačke skraćuje. Meni je žao što sam i pre desetak i više godina znao gde želim da stignem, kod mene je na žalost umesto levo-desno, pre trebalo savladati uspone i padove u životu da se stigne...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, ja sam, iz poznatih nam razloga, napravio stanku od 20-ak godina u potrazi. Skoro da nisam skretao sa puta, skoro svega što se tiče. Nisam nezadovoljan. Ćutim 'di sam, ni za 'di sam, nisam... Imam svoj svetionik, kako Stein kaže. Hvala svima koji su mi pomagali, i pomažu, u potrazi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja sam dugi niz godina bio pod pritiskom one dve vertikalne crte, Postavljena slika, zaglavljen između podstanarstva, nezaposlenosti i onoga što imadoh... E, al' kao što se svi pametni raduju kiši jer znaju da će posle biti sunce, tako sam i ja svoju "nevolju" ponosito izneo do kraja kiše, i eto, smeši mi se lep, sunčan dan ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...