Jump to content

Babelfish J za hifish-a


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 398
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Uh!!! :frusty:

Ja sam jos u efektu! I to kakvom!!! :punish:

Moram priznati da se odavno nisam ovoliko necemu obradovao... :punish:

Zen, ne mogu jos uvek da nadjem reci kojima bih opisao utisak i osecanja ali za pocetak jedno veliko HVALA!

A sad pozdrav svima i ako narednih godina budem odsutan sa voruma to je jer cu zahvaljujuci Mighty ZM-u ponovo uzivati u muzici "kako Bog zapoveda"...

:crying:

P.S.

Nemojte Zena mLogo da napadate zbog spoljasnjeg izgleda - tome smo kumovali Leonardo (Hvala!) i ja.

I namerno smo ga pravili da bude musko pojacalo a ne neko fancy pa de se svima svidja! :punish:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh!!! :frusty:

Ja sam jos u efektu! I to kakvom!!! :punish:

Moram priznati da se odavno nisam ovoliko necemu obradovao... :punish:

Zen, ne mogu jos uvek da nadjem reci kojima bih opisao utisak i osecanja ali za pocetak jedno veliko HVALA!

A sad pozdrav svima i ako narednih godina budem odsutan sa voruma to je jer cu zahvaljujuci Mighty ZM-u ponovo uzivati u muzici "kako Bog zapoveda"...

:crying:

P.S.

Nemojte Zena mLogo da napadate zbog spoljasnjeg izgleda - tome smo kumovali Leonardo (Hvala!) i ja.

I namerno smo ga pravili da bude musko pojacalo a ne neko fancy pa de se svima svidja! :punish:

Znaci ostaje da nam priblizno opises kako Ribica svira - ja onomad opisah :punish:

Mada ne moze da se opise....tako lako......:)

Mislim da uvek drugacije svira.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.......Moram priznati da se odavno nisam ovoliko necemu obradovao... :frusty:.....

cekaj - jos nije stigao u tvoju slusaonicu ...... mozda mi se dopadne pa ostane kod mene .......:punish:P.S. sredjen i Brankov gadget ...... dosad sam bio u radionici ... :crying:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cestitke Hifish-u na novom ampu!Lepo je ispao!

Hvala na cestitkama ali one zapravo pripadaju Zenu i Leu!

Ah da,umalo da zaboravim::frusty: to the club!

HVALA! :punish:

cekaj - jos nije stigao u tvoju slusaonicu ...... mozda mi se dopadne pa ostane kod mene .......:punish:P.S. sredjen i Brankov gadget ...... dosad sam bio u radionici ... :punish:

WOW! Kad me sad nije 'trefilo! :)A za gadget... :)E, sad idem da zamisljam kako cu... :):punish:;):crying:Hvala i pozdrav svima!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ZM Лепо си одрадио то што си урадио и нећу ништа да коментаришем,али Прегледо сам 3 пута све фотографије и нигде не видех оног СКЕНДЕРА. На прошлом пројекту ти је помагао ,шта би сад добио отказ или си нашао домаћег помоћника?А деду пусти нек лапрда видећемо ми какву ће он кутију да направи има да греје сигурно боље од твог смедеревца и да пече пицу боље од микиног бабелчета :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ZM Лепо си одрадио то што си урадио и нећу ништа да коментаришем,али Прегледо сам 3 пута све фотографије и нигде не видех оног СКЕНДЕРА. ...

Ne faliti ni Skender! Cim dodje Zen ima da otvorimo novu bocu! :crying:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Но добро на сликама осим уређаја су и Маркс ( из млађих дана ) и Енгелс, а где сте вас двојца :bomb::assshake:....

Sto nam je Marks nesto prop'o.... :bomb: :bomb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...