Jump to content

Vinyl again in Serbia!


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Upravo pjeva prva od nevinih ploča... Šerbedžija i Miroslav Tadić, sad sam otvorio celofan, izvadio ploču i iznenadio se kako je masivna, daleko bolje urađena od poslednjih generacija vinila iz negdašnje Juge... Za 790 dinara, može da se kupi u prodavnicama koje drže do sebe, ali sam o tome već pisao baš u ovoj temi... Sada konačno koristim priliku da te pare krenem da trošim... :)Elenooooo....

Imam, lepo svira, jedino sto me muzika bas i nije bacila u nesvest.Ipak je Ines neprevazidjen Radetov muzicki domet.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Da ne otvaram novu temu, u subotu (juce) je bila berza ploca u NS, klub Crna kuca u Vojvode Bojovica, CK13.Odlican izbor Vinyla, solidan CD-a, knjige, stripovi, odlicno mesto odrzavanja. Dosta gostiju iz BG-a. Puno devojaka, zanimljivo. :dubbio: Da li je jos neko odavde bio osim mene?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se dogovorimo, parnim danima švajseri, neparnim, šloseri...A mi, što, samo, pratimo, iz prikrajka, mi smo... To mi reci Ti, brate rođeni...

Mislim da je stari izraz za ove potonje "kibiceri"  :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ni ja bio. Neka kaže Stein da l' me vid'o...

A pa dobro. Stvarno me zanima, jer izgleda niko nije bio, jel nemate paraili niste znali ili vas prosto ne interesuje?Jbg, nema to u NS i okolini svakog dana.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A pa dobro. Stvarno me zanima, jer izgleda niko nije bio, jel nemate paraili niste znali ili vas prosto ne interesuje?Jbg, nema to u NS i okolini svakog dana.

Ja nisam bio jer nisam znao. Da sam znao, teoretski je moguće da bih otišao, verovatnoća mala. Trenutačno lomim vijuge da li da idem 22 juna u budimpeštu na koncert Rogera Watersa... :)Trebalo bi...Poenta je da ako neko zna za tako neki hephaj, treba da javi čim sazna, pa onda niko ne može da kaže da nije ni znao :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nisam bio jer nisam znao. Da sam znao, teoretski je moguće da bih otišao, verovatnoća mala. Trenutačno lomim vijuge da li da idem 22 juna u budimpeštu na koncert Rogera Watersa... :)

Trebalo bi...

Poenta je da ako neko zna za tako neki hephaj, treba da javi čim sazna, pa onda niko ne može da kaže da nije ni znao :)

A sta te to toliko muci pa da razmisljas cela 4 meseca unapred? :dubbio:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sta te to toliko muci pa da razmisljas cela 4 meseca unapred? :dubbio:

Činjenica da za mesec dana neću više moći da biram koje od 4 kategorije ulaznica hoću, za dva meseca će biti uzmi ili ostavi, a mesec dana pred koncert će biti jebi se kad nisi mislio na vreme, sada nećeš ući jer nema ulaznica...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Da li se zna ko pravi ploce za nekadasnji Jugoton i imali novih naslova.Da li neko ima e mail prodavnice jer sajt verovatno nemaju.Probacu da narucim ,valjda salju.http://shop.crorec.hr/crorec.hr/ws_o_izdanju.php?IZDANJE_ID=633203

Pogledajte http://www.exyuberza.com/oglasi_lista.php?podkat_id=174, tu su i veze za Jugoton (a.k.a. CroatiaRecords) u Srbiji...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...