Jump to content

iPad Pro & Contra


sir Oliver

Nameravate li da kupite Epl Ajpad?  

29 članovâ je glasalo

  1. 1. Nameravate li da kupite Epl Ajpad?

    • Naravno!
      1
    • Nemam para za bacanje
      7
    • Još ne znam
      2
    • Već ga imam
      3
    • Ne
      16


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 62
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Treba da nabavim neki tablet cija bi primarna namena bila WiFi browsing, skype ( viber), citanje novina, ...

GPS kao opcija bi bila korisna ali ne i odlucujuca.

Budget 100tinak E

U ponudi su mi Galaxy tab 3 ( 7"), Ipad 1 i Acer IconiaTab 501. Cene su 9000 dinara, 125 E i 130 E ( pre cenkanja :) )

Sta predlazete da se uzme? Molim za savet.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ipad ili Acer znaci?

koliko je realno da se plati?

 

Te cene su manje više realne u trenutku ali i sam znaš da kako se nešto novo pojavi, tako prethodne serije pojeftine (ako ih još i bude u prodaji)

Ja bih kupovao novo, sa full garancijom i Ipad mi uliva nekako najviše poverenja... ne može valjda 30 miliona idiota da bude u krivu, zar ne? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Te cene su manje više realne u trenutku ali i sam znaš da kako se nešto novo pojavi, tako prethodne serije pojeftine (ako ih još i bude u prodaji)

Ja bih kupovao novo, sa full garancijom i Ipad mi uliva nekako najviše poverenja... ne može valjda 30 miliona idiota da bude u krivu, zar ne? :)

Jeste ali je budget limit i mora da se dobije best price/performance a za tu cenu idu samo neki Vivaxi i Prestigio i ostala noname boranija.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne mogu da ti kažem šta ćeš uraditi, to je na tebi, ja sam samo izneo svoje mišljenje. Isto ne mora da bude kao i tvoje niti mora da bude smernica. Your money, your terms, your choice...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ipad ili Acer znaci?

koliko je realno da se plati?

 

Ne znam kolko šta košta ali je smešno upoređivati low budget acer sa bilo kojim apple proizvodom. Potraži neki ipad 2 ili ver.3

i to kupi od nekoga gde možeš otići i videti / isprobati uređaj - nikako preko kp i sl. sajtova.

Uvek će te neko savetovati da je amd bolji jer je jeftiniji od intela i sl.gluposti pa se ne daj nagovorit!

;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni tablet igračka. U tom smislu skupe i ne razmatram.

 

Kad sam jurio sebi u najužem izboru od low cost mi bio TESLA L7. "Domaći" brend, računjam da se lako ganja garancija. Nov je trenutno ~60eur, a izletao često nov neotpakovan u oglasima za 20% manje od cene u radnji.

 

Lično koristim Colorfly E708 3G Pro, dotero drugar u kuferu iz PRC za 50eur. Upravljač za Daphile (primarna namena) i TV, FB i vremensku prognozu više nego dobar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...