Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Zen Mod

VICOVI!!

3850 posts in this topic

Mali mix...

Dolazi Perica kod učiteljice:

• Učiteljice, da l' biste mi pokazali sise?

• JU! Perice!

• Daću vam 100 dinara.

• HM. To je četvrtina plate. Može!

I pokaza mu ona sise.

• Učiteljice, da l' biste mi pokazali pičku?

• JU! Perice!

• Daću vam još sto dinara!

• HM! HM! Sve skupa pola plate. Može!

I pokaza mu ona i pičku.

• Učiteljice, da ja vas malo pojebem?

• JU! Perice!

• Daću vam još 200 dinara!

• Oho-ho! Sve skupa cela plata! Može!

Pojebe on nju i ode a učiteljica ostade da se obuče.

Kad se obukla ode u zbornicu a direktor je u prolazu upita:

• Je li vam doneo onaj mali Perica platu?

Ulovi Mujo zlatnu ribicu. Kaže njemu ribica:

- Pusti me, pa ću ti ispuniti tri želje.

- Koje???

Medo ide šumom na proleće, odmoran, naspavan, tek se probudio iz zimskog sna. I naleti na neke kampere koji se razbežaše kad su ga videli. On počne da kopa po njihovim stvarima i naleti na puno pakovanje Viagre. Proguta svih 40 pilula i nastavi da lunja šumom... Ide medo šumom i počne kita da mu se diže. Posle sat vremena više nije mogao da izdrži i počne da jebe sve na šta naleti. Posle dva dana ludačkog seksa, naleti na liju i kaže:

• Lijo, dođi da te medo dobro izjebe...

• Beži, budalo jedna!

I tu medved navali:

• Daj lijo, daj lijo, daj...

I ona popusti. Prevrću se oni na travi, karaju se strašno, lija vrišti, medved stenje... I iskara je medo tri puta bez vađenja. Lija puši cigaru i kaže medi:

• Super je bilo, ali jedino što mi se ne sviđa je što si toliko dlakav dole.

Medo pogleda dole i vrisne:

• U jebote, zaboravio sam skinuti zeca!

Na jednom medicinskom kongresu postavljeno je interesantno pitanje:

• Zašto je glavić penisa širi od ostatka?

Amerikanci su se prihvatili istraživanja i nakon utrošenih 100.000 $ došli do zaključka:

• To je zato da bi muškarac više uživao kod seksa!

Francuzi se nisu složili sa tim, ponovili su i proširili istraživanje i nakon utrošenih 200.000 $ došli do sledećeg zaključka:

• Glavić penisa je širi od ostatka zato da bi žena više uživala kod seksa!

Iznervirani čitavom pričom, prihvatiše se istrazivanja Bosanci. Utrošili su 2 $ na dva piva i od Muje saznali istinu:

• To je zato da se ne opizdiš šakom po čelu dok drkaš!

Kupio seljak petla. Ovaj, čim je došao u dvorište, počeo da naskače na kokoške. I tako svaki dan. Ni to mu nije bilo dosta i taj je skakao i na guske i na patke, kao u Đoletovoj pesmi. Jednog dana vidi seljak petla, opružio se na leđa, noge u vis i ne mrda. Skupili se lešinari i samo što nisu sleteli na petla. Seljak priđe petlu i kaže:

• Jesam li ti lepo rekao da ćeš od jebanja krepati. Evo i lešinari su došli po tebe.

• Ćuti, budalo, oteraćeš ih! - prošaputa petao.

Pita mali cigo caleta - Tato, jesmo mi oni cigani sto kradu?

- Jesmo, sine.

- A jesmo mi oni cigani sto rovare po kontejnerima?

- Jesmo i to, sine.

- A jesmo mi, tato, oni cigani sto prose po ulici?

- Jesmo, sine.

- A, tato, jesmo mi oni cigani sto navijaju za Zvezdu?

- E tol'ki cigani nismo, sine!

Dolazi čovek u salon automobila:

• Dobar dan, interesuje me najnoviji model ''Yuga''?

• Dobar dan, izvolite pogledati, evo ga ovde... - sačeka ga prodavac.

• Oh, sviđa mi se! Nego ima li klimu?

• Kako da ne, ima i klimu i ''ABS'' kočioni sistem i grejanje sedišta! Ima čak i jedno dugme, kad pritisnete izađu krila sa strane i pri većoj brzini možete i da letite!

• Čekaj, jel' ti to mene zajebavaš?

• Pa prvi si počeo...

:P

Iz Decijih usta:

KO JE BIO IVO ANDRIC?

- on je bio zidar i napravio je najveci most na Drini, al mu nisu platili.

- On je pisao o jednoj Jeleni, koju je izgubio pa je tarzio po kamenju.

- On je izmislio saobracajne znakove.

- Imao je puno knjiga i sesira.

- Svi imaju samo jedan spomenik, a on ih ima mnogo.

- To je mamina prva velika ljubav i kad se udala za tatu o njemu puno prica, a tati svejedno.

KO SI TI?

- To me pitaju mama i tata kad me tuku, a ja im odgovaram da sam njihovo dete.

- Mnogo sam fina devojcica i lepo pisem po cistom zidu

- Ja sam deda jer se zovem kao on.

STA NAJRADIJE JEDE

Baba u mesari kupuje salamu. Mesar pita- Baba, da ti narezem?- Jok sinko, prebaci mi na USB!

KRATAK SADRZAJ LATINOAMERICKE SERIJE"AMELIJA MIRANDA KODAMA RODRIGEZ DE LA LOPEZ I SANCEZ"OD 583. DO 962. EPIZODEAmelija Miranda Kodama Rodrigez de la Lopez i Sancez je, uhvativsi vjerenika u krevetu, u strasnom zagrljaju sa zlocestom macehom, koja se udala za njenog pokojnog oca u trenutku dok je ova, ostavsi siroce, zamijenjena rukom osvetoljubive sluzavke sa bebom bogatih veleposednika, koja je ostala nepokretna u saobracajnoj nesreci, u kojoj gine i njen mladji zet, u kojeg je, inace, bila potajno zaljubljena, pritom ostavljajuci ucviljenu zlu sestru, koja gubi pamcenje, da bi ga povratila neke 84 epizode kasnije i pocela da je svakodnevno zlostavlja i smislja pakosti, iako zna punu istinu, koju zna jos samo stari slijepi konjusar, koji ce, dakako, progledati 347 epizoda kasnije i usput sasuti istinu u lice bratu Amelijinog ocuha, koji, opet, izasavsi iz visegodisnje kome, potajno voli zlu sestru nepokretne zamijenjene sirotice, upravo one zlobnice koja bjezi sa sopstvenog vjencanja, a, u stvari, krije da je ludo zaljubljena u konjusarevog pasanca, koji dobija iznenadno nasljedstvo, do trenutka dok nepokretna devojka ne prohoda i, pokazavsi svu svoju lepotu u punom svijetlu, naplati svo ponizenje, jer je silovana u mladosti od zetovog strica, preotevsi nasljedstvo dotada nepoznatoj mladjoj sestri, koja je cijelo djetinjstvo i pola mladosti provela sa Ciganima, koji su je usvojili i za koju se mislilo da je odavno mrtva, a uz to je jos i crnkinja jer joj je majka imala u mladosti strasnu romansu sa sluzavkinim sestricem, za koga je pogresno saznala da joj je rodjeni brat, pa se u ocajanju ubila, ispivsi bocicu sa otrovom, a za koga ce se kasnije ispostaviti da je vanbracni sin konjusarevog nestalog brata, za kojeg ce se saznati tek u 869. epizodi da je prerusen i pod laznim imenom uglavnom ucestvovao u cijeloj prici kao dobrotvor sirote obudovele gluvonijeme ljepotice, koja, premda ce progovoriti nekih 84 epizoda kasnije i, sveteci se za patnju i bol koji joj je nanesen, sokirati provincijski gradic svojom strasnom i gresnom ljubavnom vezom sa ostarelim zupnikom, za kojeg se mislilo da je tajanstveni covek koji u 621. epizodi posecuje Ameliju u jednom samostanu, odakle ce ova pobjeci neke 174 epizode kasnije, kada bude saznala da je rodjena tetka svojoj mladjoj strini, dok je strina bratanica svekrvinog sestrica, a ovaj opet vanbracno dijete svoga tece, pa tako ispada da je Amelija sama sebi sestra od ujaka, dok joj pokojni otac dodje surak, a mladja sestra jetrva, te ce, pobjegavsi iz samostana i zaljubivsi se na prvi pogled u svog starog poznanika iz djetinjstva, uzeti za kuma slijepog konjusara, koji ce, kad progleda, odbiti kumstvo, jer ce osjetiti pozudu za Amelijinim verenikom, koga ce, elem, Amelija uhvatiti u krevetu sa zlom macehom i, tom prigodom, pustiti iz dva plava oka omanji bistri potok bolnih, ljubavnih suza.

Evo par komaTa za dobro jutro... :P

Za pocetak jedan "studentski"...

Na (nekom) predavanju na medicini profesor objasnjava studentima:

"U sastavu ljudske sperme najveci postotak cine

jednostavni

seceri..."

Na to jedna studentkinja prokomentarise glasno:

"Ako je sperma puna secera - zasto nije slatkog ukusa?"

U tom trenutku shvati sto je rekla i padne od sramote pod

sto, a amfiteatrom se pocinje oriti smijeh. Profesor, mrtav

hladan, odgovara:

"To je zato, kolegice, sto se receptori za slatko nalaze

na vrhu jezika, a ne u dubini grla..."

Tip sretne svoju bivsu:

-Imam novu ribu,stvarno je sexi,ali sam ipak juce mislio na tebe.

-Jooooj,bas si zlatan...A zasto,nedostajem ti?

-Ne,ali pomaze da ne svrsim prebrzo

-"I tako ti ja bolan Haso u avion i pravac Frankfurt,kad za pola sata pojavi se neka ekipa,zauzmu avion i kazu da su otmicari.A mene bas briga,nije moj avion,'ladan kao Klint Istvud.Bijah miran sve dok nisu stali silovati jednu zensku.Tu meni pukne film,dignem se i dreknem,onako k'o serif:

-"Pustite je!!!Pustite je na miru!"

I pustili su je,ali su meni postavili ultimatum:

-"Ili skaces,ili te svi guzimo?"

Haso se sav uzivio u pricu i upita:

-"I,jesi skakao???"

-"Jesam malo u pocetku...dok mi se guzica nije razradila."

Jos koji za Yugo...

Sta je ispisano na poslednjoj stranici servisne knjizice pri kupovini novog Yuga?

Red voznje GSP-a.

A man walks into an auto parts store and says,

"I'll take a gas cap for a Yugo"

"Sounds like a fair trade", says the couter worker.

A sad malo bRezobrazni crnjak (hebi ga, taki vic)....

Dokle je mala ciganka nevina?

Dok je jaca od mladjeg brata.

Dok je brza od starijeg brata.

Dok joj se tata ne vrati sa robije.

I jos jedan taki:

Pise mala ciganka pismo savetovalistu za mlade:imam 12 godina i nevina sam, da li to znaci da je moj tata homoseksualac?

Aj' jedan da malo "razblazi"...

Pita čovek ženu:

-Volite li vi prirodu?

-Da - odgovori ona.

-Čudi me, baš se ružno poigrala vama!

Pozdravs! :P

Koja je razlika izmedju Obame i Sarkozija?

:P ... u boji koze ? :P;)

CarAco - opet ti na vetrenjace na onom forumu ?vredi li ? :P