Jump to content

DIY system by Stein & Co.


stein

Preporučeni Komentari

Juče je eksplodirao stan u Nušićevoj ulici u Bgd. Izlakirali, zatvorili prozore i uključili grejalice. Epilog: jedan na jedinici za opekotine...http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/215922/Eksplozija-u-stanu-u-centru-Beograda

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uvek kad sam radio hoblovanje sa drugom meni je najlepsi deo bio lakiranje. "raznesem se" da ne znam gde mi je :assshake: a gde :connie_nutzo:PS.vidi samo moj avatar. a tu sam samo krecio sobu

Razotkrivena je tajna tog zagonetnog osmeha... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče je eksplodirao stan u Nušićevoj ulici u Bgd. Izlakirali, zatvorili prozore i uključili grejalice. Epilog: jedan na jedinici za opekotine...http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/215922/Eksplozija-u-stanu-u-centru-Beograda

Strašno... :shok: Zato sam između ostalog i tražio neku alternativu. Lak koji sam već spomenuo je praktično po svim parametrima superioran...

Vodorazredivi premazi su ekološki premazi koji se koriste za zaštitu i dekorativno oplemenjivanje drveta u eksterijeru i enterijeru. Uvođenje vodorazredivih premaza predstavlja veliki pomak u industriji koja se bavi zaštitom i dekoracijom drveta. Godinama je trajalo traganje za materijalom koji bi omogućio adekvatnu zaštitu i na pravi način zadovoljio sve zahteve tržišta, sa kojim bi rad bio jednostavan i koji bi se, pre svega, uklopio u stroge ekološke standarde.Njihovom upotrebom zadržava se potpuno prirodni izgled drveta i postiže se optimalna transparentnost. Ovo je grupa premaza bez neprijatnog mirisa sa smanjenom emisijom isparenja štetnih po okolinu.Prednosti premaza na vodenoj bazi- prilikom sušenja ne ispuštaju štetna isparenja pa dodatno provetravanje nije potrebno.- brzo se suše i omogućavaju nanošenje više slojeva u kraćem vremenskom periodu- nemaju neprijatan miris- za razređivanje se koristi voda- sveže mrlje se odstranjuju vodom- tokom vremena ne žute

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas je dobar dan...posle spremanja od svega, skupljanja otpadaka, metlanja, usisavanja, čisto...post-13-0-85497700-1289142521_thumb.jpgPola je otprilike pokriveno. Ubrzo neće moći da se slika bez blica... materijal koji će se koristiti...post-13-0-19832400-1289142629_thumb.jpgdiyarnik...post-13-0-23084500-1289142718_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je mesto gde kokoške najviše borave kokošarnik (itd, itd) onda je najnormalnije da mesto gde diyeri pretežno obitavaju (osim ovog foruma, naravno) ne može biti drugo do diyarnik... :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E sad mi je jako žao što nisam ispratio temu u važnom trenutku. U jednoj drugoj temi sam spomenuo da sam video u NS na jednom stovarištu drvenu vunu za zvučnu izolaciju, trebala bi da bude odlična a relativno je povoljna, koliko se sećam cena je bila 2.5 evra po kvadratu za debljinu od 2cm a debljina ima od 1cm do nekih 8cm. Materijal je ekološki i neškodljiv po zdravlje, pravljen je presovanjem sitnih drvenih vlakana u tablama od 2 kvadrata, ali bi sekli i manje komade, a našao sam ga sasvim slučajno gledajući neki građ. materijal. Ako nekog (ili u ovom slučaju Steina) zanima mogu staviti telefon stovarišta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E sad mi je jako žao što nisam ispratio temu u važnom trenutku. U jednoj drugoj temi sam spomenuo da sam video u NS na jednom stovarištu drvenu vunu za zvučnu izolaciju, trebala bi da bude odlična a relativno je povoljna, koliko se sećam cena je bila 2.5 evra po kvadratu za debljinu od 2cm a debljina ima od 1cm do nekih 8cm. Materijal je ekološki i neškodljiv po zdravlje, pravljen je presovanjem sitnih drvenih vlakana u tablama od 2 kvadrata, ali bi sekli i manje komade, a našao sam ga sasvim slučajno gledajući neki građ. materijal. Ako nekog (ili u ovom slučaju Steina) zanima mogu staviti telefon stovarišta.

Ma ne sekiraj se :)Ja bih opet sve naopako uradio... :buehehe:edit: mani, i ovako sam platio za prevoz 800 dinara jer je drvara oko 15km od moje kuće, ali je sve nekih 10-15% jeftinije nego na drugim mestima pa sam ipak na kraju uštedeo. 139 dinara po m2 lexana mi je već ne samo uklopilo transport već i donelo uštedu, potom ostvario sam uštede i na styroduru a i OSB pločama...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Стани, кочи. Код мене је лексан од 4мм око 500дин/м2. Да ли је ово стварно и могуће или си промашио тастер?

Razlika u ceni je 139din/m2.6mm je u jednoj radnji 839din/m2 a gde sam ja kupio, 700din/m2. Jedini uslov je da se kupi cela tabla. Meni otprilike toliko i treba.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Пошто руке :buehehe:

Veoma korektno...Postavljanje šina, knaufa, mineralne vune, zaptivanje spojeva ("bandažiranje") knauf masom, gletovanje i bojenje na cca 130m2 510€. Knauf masa, glet i boja uključeni u cenu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А пиво за мајстори,Ма зезам се не замери,Ондак да ускоро падне и неки котлић, која литра вина и срећно запуштање дијерског вилајета.PS:Колко видим ту би и моја 1/2 бабушке била довољна за грејање у зимске дане :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...