Jump to content

DIY system by Stein & Co.


stein

Preporučeni Komentari

I jos nesto:To je kletva Diy-era. Jednom diy-er, uvek diy-er (samograditelj).

Eto bas kad kazes sebi, evo primirio sam se, necu vise nikad nista da varim, ovaj, lemim, kad ono medjutim...nesto pucketa, prekida, pa ajd sad izdrzi bez lemilice ako mozes... ;)

Dakle, nema nam spasa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elem, čačnuo kontakte na konektoru, spojio i uključio... Promenio nekoliko CD naslova dok nisam bio siguran da je sama ploča besprekorno čista i čitka za plejer, spojio preko Arcama i dva dana vrtio ploče. Ništa. Radi bez problema. Ajd' sad budi pametan. Nije mi đavo dao mira, pa sam još i izmenjao DV-636D, PD-S703 i PD-S507... (sve pioniri maleni) i osim čak i za mene gluvog itekako čujne razlike u konačnom karakteru zvuka (teško mi da svarim da se toliko čuje razlika od transporta do transporta) ništa (sve preko istog optičkog kabla) znači... Ništa ne zeza. Naravno, ako sada i pokušam da prodam Arcam-a, garant će kod kupca da bude neki problem. 🤕

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/1/2022 at 2:50 PM, Vix said:

I jos nesto:To je kletva Diy-era. Jednom diy-er, uvek diy-er (samograditelj).

Eto bas kad kazes sebi, evo primirio sam se, necu vise nikad nista da varim, ovaj, lemim, kad ono medjutim...nesto pucketa, prekida, pa ajd sad izdrzi bez lemilice ako mozes... ;)

Dakle, nema nam spasa...

Lako sada meni, Iskrina lemilica konačno ispustila dušu... Nešto kao greje, ali je vrh mrtav... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...