Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

Normalno. Ovde su svi ionako verujuci (automatski, po rodjenju su pravoslavni a kad odrastu i ako bas i nisu tu je krst da se okaci o retrovizor i da smanji sumnju) tako da je naprava samo za specificne slucajeve kad se stvori guzvanjac u saobracaju a brada zuri na neki ritual koji je, jelte, neodlozan za dobro svih a pogotovo nasih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, grau said:

poznato je da su nasi najsmerniji i najskromniji

 

c5af22c620bf5fa45e8369cc007ab94e.jpg

Levo je auto sa inostranim tablicama a desno je auto sa blinkerima (vozilo pod pratnjom ili pratioc) vozilo vlade, mupa, vojske ili nekog trećeg ko ima zakonsko pravo. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma da mi kupimo polovnog superba, turimo mu kameru, nabacimo par uniformi i haramo autoputem.. za 15 dana vratimo investiciju a onda je nebo (praštaj Crni) granica :)

P.S. iz pouzdanih izvora sam saznao za postojanje nekoliko privatnih radara najnovije generacije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/4/2017 at 7:27 PM, skrstic said:

Levo je auto sa inostranim tablicama a desno je auto sa blinkerima (vozilo pod pratnjom ili pratioc) vozilo vlade, mupa, vojske ili nekog trećeg ko ima zakonsko pravo. 

 

cudno je da episkop frankfurtski i cele nemacke (zvanicna funkcija) sergijevozi auto na inostrane table, pa jos sa svojim inicijalima :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče po onom haosu nisam smeo da izlazim. Ipak nisam ja spasilac iz Feketića. Al danas nisam izdržao. Sunčano, -12, sneg škripi pod nogama, moralno mi bilo da isprobam zimske gume.

Prvo me sačekao smet od 60 cm ispred garaže. Razgrnuh malo, samo kolko da ne zaplivam kolima u dubokom snegu. Pola sata lopatanja.

A onda proba. Prebacivanje menjača u Winter režim. Ide odlično. Na par mesta mi "dupe" izdriftovalo, ipak je zadnji pogon a i ja sam preteravao sa gasom. Probao naglo ubrzavanje, kočenje. Drži pravac, ne zanosi. Očigledno elektronika radi posao (pali se onaj žuti trouglić.)

Vrlo zadovoljan Winterom. Letnje , iako Michelin, nisu mogle ni prst snega da savladaju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni GoodYear UG 9 napred (ovobim prva sezona), UG 8 pozadi (druga sezona). Doputovao iz Kga u Vrnjacku Banju bez vecih problema. Nema smetova ali put od Vitanovca do Banje poplocan utabanim snegom skoro kao poledica. Nigde Clio nije ni malo zaneo.  

Sto se startovanja tice, tri puta palim grejaca i pali iz prve. Doduse, akumulator je jak Tudor 770A udarne struje, ovo mu je treca zima i nikada nije video punjac do sada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se mene tice wintera vise nece na moj auto. Za sneg je ok ali na utabanom zaledjenom snegu je katastrofa. Jednom sam prosao kroz crveno na raskrsnici sa novim winterama. Sva sreca bilo je 5:30 pa nije bilo saobracaja.

GoodYearka mi ovo nije nikada priredila, jos me izvukla iz par neprijatnih situacija pa istoj podlozi kao sto je gore opisana.

Inace, dok bisam probao GY kleo sam se u winteru.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

55 minutes ago, sax.hifi said:

ne znam da li je wintera i dalje odlicna po kvalitetu.  

jeste...najbolja guma za novce

ja sam na novom puntu imao firestone i zamenio ih winterama koje sam gazio i leti i zimi....mnooooogo bolje

kad na suzukiju budem menjao gume, isto ću...4 wintere i zabole me za leto i zimu i za budalasto menjanje guma

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...