Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

https://www.youtube.com/watch?v=rm1dPl0PtD8

 

"Trka je krenula. Jusein je uhvatio ritam i sada pojačava. (pauza) Ide Jusein... (pauza) Jusa je prvi! Jusein je prvi! Jusein je prvi, ispred Džastina Getlina! Ima Boga! Ima Boga! Ne može se protiv majke prirode! Svaka čast, genije! Svaka čast! Ovo je pobeda sporta nad farmacijom! Ovo je pobeda sporta nad prevarantima! Ovo je pobeda sporta nad onima koji se drogiraju!".

 

:placeem:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes vala, video ga na sajmu 2005 i posle sledeće godine. Oba puta je najveći interes bio za flajere koji su posle kojekuda i svuda leteli ispresavijani u papirne aviončiće i završavali svuda oko sajmišta... Sve što nema točkove, korito ili krila, slabo ima vajde da bude sveopšte prihvaćeno prometalo. Meni je najsmešniji bio video lika u formalnom odelu (sako-kravata-aktovka) koji silazi do obale, grabi ovo čudeslo i fol ide njime na posao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nravano. Isto tako naš mozak nam omogćuava da ovo što sam naipsao prčoitaš kako treba, iako sam zameino redoseld dosta slvoa u rečmia. Mozak u brzini pokpui prvo i zanjde slovo u reči i satsajlva sam reči.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...