Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

Mika je dao odlično objašnjenje kako bi se mogle iskokati kokice uz pomoć zračenja na frekvencijama gde telefoni zrače ali ne i kako je izveden trik tj čime su uspeli da nateraju kukuruz da se pretvori u kokicu...

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

I zato nema smisla gledati vijesti, niti TV uopće. Čak ni čitati bilo što osim klasika. Jer se sve može režirati i ne vjerujem da je išta prepušteno slučaju. Od lokalnog radija u malom gradu do CNN-a ili Reutersa ne postoji vijest koja nije prvo odobrena.
A ovakva tehnika, ne vjerujem niti da je potpuno nova, je bogomdana za manipulacije.
Počelo je bezazlenim retuširanjem celulita ili strija na fotomodelima, a dovelo je do mogučnosti kreacije bilo kojeg događaja kao inicijalne kapisle. 
A dok postoji mogučnost postoji i osnovana sumnja da se sa mogučnosti i koristi.

Fuck...odnosno FAK :)  televiziju. Ionako ne utječeš na ništa i ne znaš ništa što ne trebaš znati.

 

 

P.S. OK, ovo je youtube zafrkancija, a ne TV. Svejedno stoji sve što sam napisao. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I onda se ja čudim što mi u glavi haos...

Ima razloga za brigu što se tiče (o)zarčenja , odnosno do prekoračenja dozvoljenog ozračenja

dolazi i na rastojanju i do 20 cm obzirom da predajnik mobilnog dostiže i 1000mW,

a telefon se obično drzi dugo na glavi, odnosno 1cm od mozga, po džepovima... neko ga koristi i kao budilnik , drži ispod

jastuka godinama(ta varijanta je najopasnija) i sl...No ne treba zaboraviti i uređaje za bežično umrežavanje, bežične telefone, sa kojima provodimo dosta

vremena u toku dana i koji zrače , svi su oni na granicama dozvoljenog ozračenja na rastojanjima do 20 cm - odnosno sve zajedno kad se sabere...Dakle držati

antene što dalje od sebe - odnosno držati se propisima dozvoljene snage i rastojanja i ("nepoznatog" uzroka) glavobolje nema .Bazne stanice za mobilnu telefoniju > 250 W bi trebalo da su udaljene najmanje 100 metara od objekata za stanovanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izdržo nekih deset minuta i dosadilo mi... Biće da ja sve te nove tehnologije ili ne kapiram ili im u svom životu ne nalazim primenu...

 

Neanderthal-man-011.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super je st osu snimili rasklopljen RCA pozorisni driver...

(Toliko su velike membrane na mojim WE 2390A   B))

sa tim sto mislim da su te nove jedinice nabavili od R. fon Langa-e

.

A secam se pre jedno 10/15 godina su se samo skupljali i slusali rucno napravljena uredjaje kod O.M.

da ne kazem kao ova nasa okupljanja... he he

.

Ali super im izgleda taj show room stvarno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...