Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

svaka im cast fenomenalno to rade i super im izgleda / ali aktiva i d clasa, a predstavlja se vizuelno kao old school SE pasivni...

 

Da, tacno. Mene fascinira kako su dobro snimili, jos bolje montirali i ostavili da slika sama govori. A tek ona drama u poslednjem kadru?! Dakle sa moje strane naklon reziseru.

 

Sad, sam radni naziv "proces", snimanje ocigledno velikog truda, imaju za cilj da podignu ili opravdaju vrednost proizvoda. I meni bode oci "zamagljivanje" ali to je proizvod koji je namenjen uber fancy segmentu. Sto ce reci u pitanju je marketing. I to jedan od boljih koje sam bio u prilici da vidim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Snimanje je odlicno, kadrovi dramski odmereni i slozeni, svaka informacija se za delic sekunde upija i neopterecuje rastezanjem vremena kadra. Vrhunski rad.

Postoje neke tehnoloske upitnosti, koje u prezentaciji imaju sasvim drugi znacaj i poruku, tipa sveze drvo za izradu, porucuje selekcija "od izvora"...majstorski uradjeno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je ekipa koja se opkupljala ranije pre desetak i vise godina kod Oswald-a Mill-a i slusala diy custom sprave redovno? KO se seca ranije sa sajta one stare kuce u okolini NYC... Tako bih rekao? Svi oni, pa i Oswald M. Su pokrenuli neke proizvodnje. https://oswaldsmillaudio.com/ To su pre svega aegzoticni komadi koji se izgledom i izradom "na keca" razlikuju od 99.9% fabricke robe. Sa puno prirodnih materijala, komplikovane i strucne masinske i rucne obrade, dosta mase i custom hardwarea... Mali broj primeraka.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...