Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

visoka tehnologija izgleda vodi u fotografisanje buba i cveca... Koliko je to razlicito od onoga sto je bilo na pocetku razvoja fotografije... Lajku u sake i na ulicu. Ili legendarne fotografije mesta zlocina policajca koji je bio zaduzen da dokumentuje policijske uvidjaje pocekom veka u NYC

U ovome sto se danas propagira i predstavlja kao "umetnost" fotografije postoje samo neke tehnicke stvari i fascinacije.

Nema dozivljaja, drame, trenutka, emocionalnog naboja, ni plemenitog osecanja. Nema zivota - samo mrtve stvari. I advertajzing.

Advertajzing kao zamena za zivot, stvarnost i umetnost. Uostalom isto kao i totalno nekrofilska kultura savremenih drustava u kojima zivimo. Umetnost u fotografiji se svela na lowfi selfije i hitech bube :( 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Krenem nekidan u Fotocentar da ukoricim uputstvo od jedne masine. Obuze me osecaj kao da sam zaboravio da obujem carape i cipele, odnosno kao da sam nesto zaboravio. Flash sa slikama mog deteta koji obicno nosim da uradim koju novu fotku. Kako su dosli android telefoni zaboravio sam da uzmem mog starog Nikona i nemam uopste detetovih fotografija. U tom trenutku setih se pesme

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...