Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

To ti je kao u Ermitažu gde nose one papuče da glancaju parket .....tako i ovde , kad god se prospe , uzme se krpa i naglanca se tako da izgleda svaki put sve bolje .......mada moram priznati da mnogo bolje izgleda ako se samo glanca bez prosipanja alkohola .....vremenom dobije polu mat izgled :oke: ......a sa druge strane ovde vlada interna zabrana točenja alkohola svima kojima drhte ruke i prosipaju alkohol

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Sa sve one koji su se pitali gde sam nestao sa foruma...

DIY u pravom smislu. Sve sam uneo, postavio, gletovao, krecio, ribao i usisavao...

Pocetak radova sredinom proslog decembra postavljanjem stepenista, probijenjem zidova i zidanjem svetlarnika....

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala!Bilo je zanimljivih momenata na pretek...Kad sam iscimao bassivusa da sa probe simfonicara dodje i drzi mi pajvan dok sam ja na krovu sredjivao hidroizolaciju oko dimnjaka. :D ubledeo covek...Kad je stiglo 1.2t gipsanih ploca velikog formata, imao sam tri sata do kise i mraka da ih isecem dole u dvoristu na tri dela svaku i podignem gore spiralnim stepenistem.91 rupa hiltijem u betonsku plocu da se ankerisu stafle za brodski pod...mojima dole taj dan nije bilo dobro.Otislo je preko 150kg gips ispune, 45kg jupola, blizu tone greda i stafli, 1.5t kosuljice izlivene, 2t gipsanih ploca..Jos plocice u kupatilu da postavim ovih dana pa napokon nazad na diyaudio... SuperFiju Beta24 amp da zavrsim, moj da pocnem raditi...Cakija ce naravski opet nesto 'popraviti' pa ce i tu biti posla :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

To je prvo bilo u planu...Posto se do Thiela nesto nije moglo lako doci, izbor je pao na nesto drugo...Ekta Grande, SS drajveri, revelator serija...Troelsov dizajn.

OK, sa SSom ne moze biti lose :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Don'o mi kolega tuner, po sistemu, "na ti ga" i ja danaske lepo uključim isti, stavim mu antenku, kad odjednom neki ČČČČČČČČČČČČČČČČ zvuk iz tunera, i dim (kh, kh, kh), odskočim nazad, iscimam ga iz mreže, otvorim i imam šta da vidim :Ppost-13-0-93365500-1340449761_thumb.jpgProšla me o'ma volja od radio programa... :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...