Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

pre 4 časa, vladd reče

...u pitanju je ispitivanje strukture materijala, fononske i magnonske disperzije, i kontorlisanim elektro ili magnetnim impulsima izazivanja promena u kvantnim stanjima materije...



Aha!!!!!
Znali smo da je to za kontrolu misli!!!
 

trash.PNG





 :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

HELP!  Koje Bluetooth slušalice ( preferiram bubice ) preporučujete. Naravno i koji USB adapter za povezivanje PC i  BT slušalica.  Vidim da postoje i  BT adapteri  dvostruke funkcije ( transmiter+predajnik ) za nekih 2000 RSD, zgodni za razna povezivanja uređaja za puštanje muzike preko svega što larma.

Uglavnom ne padaju mi na pamet brendirani komadi od 6000 - 25000 RSD.  

Izmenjeno od Leonardo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Devojka troši  SoundPEATS TrueFree2. Iznenađujuće dobre za novce. Uzete na ebay za ~25e.

Od istočnjačkih brendova vredi gledati i KZ. Ima par žičnih (modeli ZSN i ZST) po torbama kao bekap. Za ~15e itekako vrede novce.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/29/2022 at 3:02 PM, Leonardo said:

 

HELP!  Koje Bluetooth slušalice ( preferiram bubice ) preporučujete. Naravno i koji USB adapter za povezivanje PC i  BT slušalica.  Vidim da postoje i  BT adapteri  dvostruke funkcije ( transmiter+predajnik ) za nekih 2000 RSD, zgodni za razna povezivanja uređaja za puštanje muzike preko svega što larma.

Uglavnom ne padaju mi na pamet brendirani komadi od 6000 - 25000 RSD.  

Čuo sam da su Iphone5 bubice jako dobre e sad ne znam da li su samo žičane ili ima i bluetooth, I naravno treba znati razlikovati original od kopije jer ih ima mnogo. 

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

malo radio danas, imalo se malo slobodnog vremena.

otvarao rupe na profi stubnoj busilici kod drugara, jer

je ovaj alumin 4 mm, takozvani pirinac veoma zajebat za busenje.

nije bas da otpadnu jajca, ali sam se naradio.

sad ce da bidne malo fino ciguli miguli.

ovo je inace ploca za nastojeci SE sa 4P1L, nece biti screaming eagle,

mislim da ga nazovem kaktus (zbog ploce). :)

a moz da bidne i screaming eagle mk2.

bice tema, naravno.

:cheers:

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

53 minutes ago, Zen Mod said:

gookni more

Ma sve je već objavljeno ranije, sada samo ide Clash, analitika i procenjivanje. TDL RTL3 naspam mojih ruku dela. I znaš šta bez lažne skromnosti nose se DiY -eri odlično sa TDL a u nekim parametrima ih ladno oduvaju. Recimo DIY je bolji u analitičnosti, detaljima u donjim registrima i hologramskoj preciznosti instrumenata što je i za očekivati obzirom da važnu ulogu igra TAD Pioneer ribon kao i PA Beyma. TDL je bolji za dugotrajno slušanje - mirniji, bolje balansiran znači više hifistički zvuk ali u pozitivnom smislu, opasno dobre transmision line kutije. TDL kupljeni za letnjikovac u domovini "ali" ali ne odvaja mi se lako od njih pa nikako da otputuju.

Sledeće upoređivanje ovih dana je TDL povezani na  A klasu Hedo a DIY na Prima Luna lampaša, pa iste numere 1 na 1 ( zaludni pop jariće krsti) možda to pomogne u odluci koji putuju doma.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...