Jump to content
Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

Recommended Posts

Ali jedno oko otvoreno, posto gajdjini okolo zezaju. :) 

1 hour ago, Zen Mod said:

Ninja sada spava , sanjajuci Ninjasnove :)

Jok :)

btw: Stigli kuci tacno u 6 i ako bude sve po planu motorin se pomjera na lokaciju lakseg koristenja :)

A izgleda da se ostarilo za ovakve duge relacije, postalo čisto mučenje i bez ikakvog zadovoljstva, sreća pa je junior išao i bio voljan da vozi dok sam je dremuckao i upozoravao :)

WP_20170813_19_54_06_Procompressed.thumb.jpg.0f6873b047d23a22bfad69cead4cea1e.jpgisprobavam dansku zvučnicu na nemačkom hibridgramofonu na američkom stepup-u vezanom za zrenjaninski phono koji ide na forumski buffer pa na ruske izlazne cevi preko nemačkih poštanskih drivercevi na engleske zvočniku dualconcentric.

isprobavam na nemačkom ovčaru od 50kg. Za sad GreenPeace se ne buni. MileHund spava i sni snom pravednika.

Lajf iznot bad at all. :)

ja se danas objedam i pijem (jbt) pivo.. inače nikada (pa ni tada :) ) ne pijem pivo, ali ovo talijansko me vratilo 30 godina (ma četres :) ) u nazad i setilo na nekadašnje Nikšićko (i ukus i boja) iz bureta

4ce063084989201658dd667699a8fe57.jpg

13 minutes ago, Woland said:

ja se danas objedam i pijem (jbt) pivo.. inače nikada (pa ni tada :) ) ne pijem pivo, ali ovo . . . .

. . .

Nikad' nije kasno poceti (ponovo) sa pivom.

Btw, thnx 4 info. Ovo strong Moretti nisam imao videti prilike uzivo, te stoga, ni probati.

Ove sezone u Italiji sam pio uglavnom njega, msm. birra Moretti, ali regular lebel. Sto "zidarski" format, tj. 0.5 l u staklu ili limenka 0.3 l.

Inace, od tih regularnih dobro je (jos uvek) bira Peroni, a ovog leta sam posle vise godina ( prakticno skoro pa 30 god. ) nasao i morao ponovo probati birra Forst, juzni Tirol, ali italijansko. Jbga, secanja na Trieste, glavinjanja po ulicama i jurnjavi za "starke" i "leviske". A da, naravno, i za po neki vinil .:D

Btw, jer upravo pauza, pa se osvezavas ?  ;)

8 minutes ago, Woland said:

još malo da se dotučem :) pa u krevet a sutra nazad

Tooooo . . . . . cepaj samo . . . . pa odmor .  . . i vrci se da nastavljamo gde smo stali po pitanju gramofonskih baza, rucica, igala, fono-a i ostalih qrcoboca. :)

Samo da te obavestim - nocas oko 23:30 cekanje na SLO-CRO granici bilo nesto preko 2 h. Nahebasmo onako svi i sa ove i sa one strane na CRO-SER . Cirka 3.5 h jutros oko 04:30. Puno gore prosli ljudi sa SER-CRO strane. Bilo slucajeva kada se cekalo i po vise od 8 h. Katastofa.

P.S. na SLO-CRO vise cekanja kod policije CRO, na CRO-SER signifikantno vise cekanja kod policije SER. Ovaj odnos u vremenu cekanja licno nisam do sada nikada doziveo.

Srecan put i dolazak.