Jump to content
Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

Recommended Posts

LM 1876 nije los chip, e sad kako svira u tom paketu, ne znam. Mislim da bi zavrsilo posao. Druga varijanta ti je narucujes neke Aliene D klase iz kine, ili samogradnja, TPA chipovi...

Nema za mene više samogradnje, em nemam čime, em nemam gde em mi Zen lepo rek'o da pojačala više ne pravim :rofl:

To mi ne rešava situejšn, treba mi skutijano rešenje jer ako ću da pravim kutijče (a ne može da ostane ovako kako je) onda će kutijče da me dođe jedno 30 jevara pa sam jopet tamo di sam i bio samo što će bit na kraju skuplje... I ovako sam skupo platio... da ne ulazim u detalje koji s ovim nemaju veze.

Skutijano, ali da ima izlaz za 4 zvučnika (kakav god sve dok je L+D sa amplifikacijom) i izlaz za centralni zvučnik  + line izlaz za subwoofer. Dakle, kako god, mora da mi paše uz ovaj 5.1 sistem :D

(znam da s3r3m ali jbga :rofl: )

Teško takva govanjca naći pa i još da mi sve bude kompatibilno a onaj JBL mi jako blizu toga pa zato pitao ako kod kuće ima nešto da mu skuplja prašinu a da meni paše u priču... Stereo konfiguracija najmanje tri mogu da sklopim čak i kad/ako prodam elektrostatike i Babelfisha...

Cista jeres za po kuci. To je moje jedino mrstenje na JBL :) 

Et' sad... Da sam znao, mogao sam sve rešiti sa nekoliko SMS-ova... Problem rešen, fala kolezi na anganžmanetu ;)

@vladd  I ja nikad ne bi' al' kad baciš kocke pa padne kako padne onda igraš po pravilima igre koju si odabrao da igraš. Ostalo mi da se ovako igram. To što mi je, to volim :)