Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

 

Ljudi, drugari... Ne klonjavajte duhom! :good2: Posle ko zna koliko vremena, uspeo sam da odvojim vremena i sebi nešto da završim. Trajalo je malo duže nego što sam planirao, ali nije mi bilo bitno vreme. Kad je već takva situacija  radio sam mal po malo, i uradio. Uradio sam i drugima mnogo i lepo, kako je ko želeo. Ovo je nešto za moj, kako kažu ćeif, užitak, zadovoljstvo. Veoma se radujem svaki put kad vidim da ljudi u ovom hobiju stvaraju  bilo šta, u meri svojih fantazija, želja, mogućnosti itd.  Ja prvi, sam operisan od takmičarskog duha, i potrebe da izdominiram bilo koga u bilo kojoj oblasti rada, sporta, hobija. Sam sebi sam najbolji i najgori poslodavac, ortak i radnik. Biće ovakvih i drugačijih radova još, kako se bude imalo vremena i inspiracije. Hvala svima za lepe reči i odobravanje. :salute:   

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma kakvo banovanje zbog ovog.
Posto je sad Mika glavni (mož’ da nam “ugasi” sajt) ban se može dobiti SAMO ako se kaže nešto loše o: Sissy-ju, Tannoy (ali iskljucivo 12”) i naravno Topingu[emoji4]. Tako da čini mi se da je ovo prilika da “pljujemo” Zena kolko nam se oće[emoji4].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...