Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

3432 posts in this topic

Evo josh jedne evaluacije za dežurne stručnjake. Nabavih dva ovakva čuda pa nemam pojma koliku discipaciju mogu od njih da očekujem, a i oblik im je malo čudan. Šta bi lepo moglo da se pravi ? Dimenzije su 115 * 125 * 265 mm.Hvala unapred. :good2:

Bastarda... Veoma verovatno da može da iznese Cirklotron sa ne preterano visokim biasom. Ili neki AB...

Uobičajeno je da se kao visina hladnjaka navodi dužina rebara zbrojena sa debljinom baze, dok je dužina hladnjaka zapravo visina njegovih rebara kada rebra postavimo okomito, a širina hladnjaka razmak između prvog i zadnjeg rebra u nizu.Ovo je stvarno nespretno opisano - pokušat ću negdje iskopati neku sliku.

Evo josh jedne evaluacije za dežurne stručnjake. Nabavih dva ovakva čuda pa nemam pojma koliku discipaciju mogu od njih da očekujem, a i oblik im je malo čudan. Šta bi lepo moglo da se pravi ? Dimenzije su 115 * 125 * 265 mm.Hvala unapred. :good2:

znam taj hladnjak sa limunda ;Rth =0,5K/W

mrzi me da slikoguglam , jer nisam za svojim kompom - nekad su ih trosili da li Krell da li Levinson

...Rth =0,5K/W

Tesko bez ventilatora - pogledaj, kako god ga okrenes jedna mu strana naopacke...

Tesko bez ventilatora - pogledaj, kako god ga okrenes jedna mu strana naopacke...

:good2: os' crno na belo ?me zekis il' se podrazumeva da ide u vertikalu

znam taj hladnjak sa limunda ;Rth =0,5K/W

Da to je taj, al' se našo i još jedan isti taki.Ih, ako je 0,5K/W to bi bilo super.

Pa to i mene brine, ne znam kako ga je najbolje izrotirati, možda uvis :good2:

:good2: os' crno na belo ?me zekis il' se podrazumeva da ide u vertikalu

Naravno da jedino moze u vertikalu, al' mnogo mi je da neko malo/srednje pojacalce bude 26,5 cm visoko, ili da se sece na pola pa da se munji nesto....

Кад ме мамите, ево хладњака за тајне пројекте.

Нисам имао више метрова да ставим  :good2::good2:.

Postavljena slika

Postavljena slika

кајзеР_Созе