Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

CZvs3W2.jpg

Najnoviji preamp, rad mog kuma. Potpuni sam laik za ove stvari al su mi interesantna 4 trafoa u napajanju, cevke obrnuto postavljene tj. podnozja na gore (tako mu lakse za lemanje) i svi elementi oslonjeni na zivu gumu - nema cvrste veze sa sasijom. Zvuci fenomenalno, najbolje od svih do sada napravljenih a do sada sam ih cuo bar 20-ak.

Ispod se nazire 3-way cevna xo, takodje njegov rad.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Milovan1963, nisi dobro procitao prvi post na ovoj stranici, svi elementi ukljucivsi i trafoe su na zivoj gumi, dakle nema silikona. Kum ne voli da buska sasiju, ovako mu lakse a i ziva guma se koristi vise puta.  Kondisi su uglavnom Siemens a ovi crni Mundorf. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, damic said:

Milovan1963, nisi dobro procitao prvi post na ovoj stranici, svi elementi ukljucivsi i trafoe su na zivoj gumi, dakle nema silikona. Kum ne voli da buska sasiju, ovako mu lakse a i ziva guma se koristi vise puta.  Kondisi su uglavnom Siemens a ovi crni Mundorf. 

procitao sam, lici na silikon, no nema veze...Komentar se odnosio na sive Siemens kondove, takve i sam imam i gde god su bili ugradjeni bili su uspravni jer u  lezecim ne pliva sav polipropilen u ulju, i zato sam pitao prvenstveno misleci na konstruktora da li to moze da ima ikakvih posledica jer to su kondovi od svojih 30 - 50g starosti i kad leze moguce je da i negde procure, pogotovu kod lampi. Eto, to je to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mor'o sam ga centrirati , pocastio par srafsovi sa blue loctite (nema vise nikad skidas rucke :rofl:  ) i potrosio zadnje klipse koje mi onomad Kuzma poslao kutejicu 

 

:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...