Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

pa kazem to - svira sasvim lepo , na svim normalnim zvucnicima koji ne zahtevaju milion ampera

3809 je sasvim normalan zvucnik

moj OB je cool sa postenih 25W/8R , a moras da uzmes u obzir da sam ja sa OB oko 4 oma skroz dole , dakle i teze sa pogurati nego solo 3809

 

zakljucak - ne moram da probam jerbo sam probao pre , a i dalje  znam napamet kako svira Quad

 

moglo bi to biti i jos bolje pojacalo , da se uradi kako treba od pocetka - dual mono , postene pcbs, duplirani izlazi , izbacene strujne zastite

u principu sam napisao sve u linkovanoj temi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Quad405 je interesantna koncepcija, koja se sa savremenim komponenticama moze sjajno unaprediti.

 

Btw, kaze se prokron, cisto da ne gresite:P

A i njega ima sarenih vrsta, mozda treba mozda probati sa nemagnetnim za rucku..nikada necemo saznati:P

Elem, fini materijali se kupuju. Ja samo pamtim vreme dok je Teleoptik bio ziv, kakve su materijale imali, sertifikovane, sa standardnim oznakama i proverenim karakteristikama, moguca svaka ozbiljna konstrukcija.

Nema potrebe za livnicama po kucama, a strugova sada ima dosta nakon pljacke i rasturanja fabrika. Zasto bi se to drzalo po kuci, kada treba spravu odrzavati, opremati..neka brinu strugari..

Kod kuce je bolje imati sprave za finu doradu, tipa poliranje, racionalno se uklopiti u okruzenje, a ne kretati od rudnika...:P 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da , da Zene, jednom kada se setnemo, poklonicu ti jedan polivlied valjak, takoreci ostrodlaki  za tretiranje inoxa pred poliranje, . 

Vako nesto

http://www.pferd.com/catalog/en/Fine-grinding-and-polishing-tools-Non-woven-tools-POLINOX-grinding-drums-POLINOX-grinding-drums-PNL-W_5640,7280,5857,5858.htm

 zeleni "sapun" za poliranje prokrona, nabavi sam:P

Ja imam plavu...uglavnom univerzalnu, za kabaste poslove.  

Pravi diyer je...pre svega zadovoljan dok nesto ceprka :) 

 

Salu na stranu, zaista je gubljenje vremana ako nesto ne moze da se unapredi, ici korake unazad je korisno nekog iskustva radi, ali ne vidim neku veliku srecu u prosecnosti...   

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ce oblogujem ovih dana

no , HA 31 1544-421 Videoton , legao kao budali samar u kutiju projektovanu za Sonido

sledeci driver je Audax SON 20 pa jos nesto , ne znam napamet

oba tretirana sa po dva Dammar namaza , Audax jos dobio ZM Rat premaz na vesanje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...