Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Ne, ali imati ga spada u nenadhebivo priceless kategoriju. Daklem, North Pole Cool stuff. :respect:

Da imam jednog takvog oldtajmera, garant me mirkosoftov solitaire ne bi nikad' vid'o ;)

 

Erm, to nije pravi pinball, nego softver koji se vrti na LCD televizoru, uspravno postavljenom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Erm, to nije pravi pinball, nego softver koji se vrti na LCD televizoru, uspravno postavljenom

Pazi, stvarno... :(

Kao malac, većinu slobodnog vremena u gradu sam stuckao "Kod Maje" prekoputa željezničke stanice(u pitanju je muško, "Majo") i to ili na Centaur-u ili Flash Gordonu... A bogami godinama kasnije nostalgično i na windosovom Space Kadett-u... Inače, ima ovaj poslednji da se skine i radi i na win7. Na desetki nisam pokušavao. Još :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pazi, stvarno... :(

Kao malac, većinu slobodnog vremena u gradu sam stuckao "Kod Maje" prekoputa željezničke stanice(u pitanju je muško, "Majo") i to ili na Centaur-u ili Flash Gordonu... A bogami godinama kasnije nostalgično i na windosovom Space Kadett-u... Inače, ima ovaj poslednji da se skine i radi i na win7. Na desetki nisam pokušavao. Još :)

Pre tridesetak godina, beše bum "fliperana". Večernji izlazak u grad , malo procunjati po korzou, ( znate li šta je to), onda neki kafić , a u 22:00 fajront.

Jedino rade fliperane. Naravno, redovno se "zaglavimo " tamo. Skupljaju se  različite protuve pa  policijske racije postale redovan hepening. Jedno veče nas nekoliko kolega sa posla završe u istoj fliperani i napravimo turnir. U neko doba dolaze plavci i traže lične karte. otvore blokče i pišu.

-Ime, prezime, zanimanje...?

Mi redom odgovaramo:

Jedan je šef servisa, drugi šef tehničke podrške, plavac već začuđen , kad došao red na šefa specijalnih projekata, cajac baci one lične karte na fliper i izđe besan iz fliperane. :policajac:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Mali teaser. Igramo se Zvu i ja pravljenja malenih zvučnika nešto. Za vikend furnirali.

 

Prva slikica: Bas Seas CA12RCY, visoki Seas 19TFF1, furnir jasen, tikovo ulje i malko voska.

Druga slika: Bas Seas CA12RCY i visoki Morel DMS30S, furnir merikanski oraj netretiran, sa sve zaobljenim ivicama.

 

Nešić kad objasni kako se furnira on ga objasni. Zahvaljujem javno  :)

 

Toliko, kad se upicane skretnice, bude opširnije.

post-53-0-88397600-1449611071_thumb.jpg

post-53-0-68093700-1449611163_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://s1327.photobucket.com/user/Caroluske/media/LCRRIAASHISHIDO1_zps7b17427c.png.html

jel to phono po ovoj shemi?

koju zvučnicu koristiš i da li ima i  SUT između zvučnice i phono preampa?

izvini mnogo sam radoznao :)

jeste, to je ta shema 

zvucnica je Ortofon SPU Gold, SUT je Ortofon T-3000

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U opstoj poplavi kojekakvih mini monitora (ukljucujuci i moje Krilove) zavrsavaju se Tannoy DMT15mkII u kutiji koja ce podsecati na Canterbury

 

Uh...kako to prelepo izgleda uzivo...Ne mora ni da svira :-)

 

Fale jos sitnice koje zivot znace: gornja i donja 3cm od punog drveta, aplikacije od korena u visokom sjaju,...

 

 

post-73-0-45116900-1449785148_thumb.jpg

post-73-0-26973200-1449785208_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...