Jump to content

Filmska muzika


Preporučeni Komentari

da ne kvarimo temu o filmovima, evo ovde mozemo ostaviti utiske o jednom od najvaznijih segmenata filma-muzici

za pocetak, neverovatno dobra muzika sjajnog kusturicinog prvenca

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 87
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

a zbog ovog filma sam poceo da slusam doorse...

Ovaj film se davao kad sam bio srednjoskolac i krenem sa devojcicom da ga bajagi gledamo (u to vreme je bio lep narodni obicaj da se mladez po malo ljubaka i privatava u mraku bioskopske sale) al' kako je covek u'vatio gitaru ja uopste nisam mogao da se koncentrisem na devojcicu, muzika me oborila s nogu, naslovna numera pogotovu!Zajedno smo posle plocu sa tom muzikom detaljno "slusali" vise puta :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a zbog ovog filma sam poceo da slusam doorse

inace je film prepun dobre muzike
mladunac !!tek tad si poceo da slusas doors ?uff - ja odras'o na PF i Doors .......( deda se ne racuna - on je Pol Enki pisao textove :buehehe: )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mladunac !!tek tad si poceo da slusas doors ?uff - ja odras'o na PF i Doors .......( deda se ne racuna - on je Pol Enki pisao textove :) )

Ко ти је крив кад си матор :buehehe: Ма шта се не рачуна, и Франки Лејну сам писао текстове! :) стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma kakav mladunac, bre!nego sam se ko tinejdzer lozio na blek sabat, dip parpl, acdc, cepeline, a dorsi su mi bili suvise alternativni.e a onda sam sa 18,19 sazreo... :buehehe: i dovatio se morisona

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eeee, ja kad sam se rodio stonsi su odrzali prvi koncert u marki klubu, odrzano je svetsko prvenstvo u cileu, jamajka postala nezavisna, bitlsi objavili prvi singl, bila kubanska kriza itd itd

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma kakva trava, cuga.nista me od toga nije interesovalo, ni lake ni teske droge iako sam bio tezak hipik (jedno vreme cak ziveo u hipi komuni)cupi, ribe, cave i trpanje istih... i naravno muzika.samo me to zanimalodobro, ajde...bilo je tu i lozenja o menjanju sveta i sl.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...